12°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 51
    کد: 149799
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
    با هدف ساماندهی وضعیت آسفالت معابر فرعی و از ابتدای سال 97 صورت میپذیرد :

    ساماندهی آسفالت معابر اولویت مدیریت عمرانی منطقه هشت

    اجرای عملیات آسفالت معابر فرعی خیابان رودکی با هدف ساماندهی و بهسازی معابر شهری
     ساماندهی آسفالت معابر اولویت مدیریت عمرانی منطقه هشت

     شهردار منطقه هشت با اشاره به اجرای عملیات آسفالت معابر فرعی خیابان رودکی در سطح منطقه هشت افزود: از آنجایی که تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود، عملیات بهسازی و روکش آسفالت معابر منطقه هشت در خیابانهای رودکی به منظور افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب سازی محیط شهری، در حال انجام می باشد.

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت دکتر حجت فرقانی  شهردار منطقه هشت با اعلام خبرفوق افزود : به منظور بهبود کیفیت خدمات شهری وتسهیل در عبور و مرور شهری عملیات تراش ،روکش و لکه گیری آسفالت و بهسازی معابرشهری در سطح منطقه هشت اجرایی گردیده است .
    وی با بیان اینکه عمران ونوسازی شهر براساس و مبنای اهداف و برنامه‌های تعیین شده ابتدای سال است ؛ افزود روند اجرای فعالیت‌های عمرانی منطقه با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات در راستای تامین رفاه، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان است .
    شهردار منطقه هشت مشهد توجه به بافت منطقه هشت مشهد را یکی از مناطق مرکزی و پرتردد شهرخواند پایان خاطرنشان ساخت : اجرای پروژه ترمیم و بهسازی معابر پرتردد و مهم منطقه بدلیل استهلاک بالای آسفالت معابر هسته مرکزی و بمنظور مهیا نمودن معابر با کیفیت مطلوب تر جهت تردد شهروندان از سوی شهرداری از جمله برنامهایی است که به مروردر طول سال محقق می گردد .
    شهردار منطقه هشت در پایاین یادآور گردید : رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم
    فرقانی با اشاره به شناسایی معابر فرعی که دارای مشکل فنی می باشند عنوان داشت: در طول سال کارشناسان فنی و عمران این منطقه در بازدیدهای مختلف نسبت به شناسایی معابری که دارای مشکل آسفالت هستند اقدام می نمایند و همچنین شهروندان نیز با اعلام نقص آسفالت معابر می توانند کارشناسان این منطقه را نسبت به شناسایی معابر یاری رسانند. در این دوره از عملیات ساماندهی آسفالت معابر از دو راه بازدیدهای کارشناسان و پیام های مردمی که از طریق سامانه 137 و روابط عمومی به این منطقه اعلام شده است شناسایی و نسبت به رفع نقص آنها اقدام شده است.
    تعداد بازدید: 51
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر