-1°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 39
    کد: 150145
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
    شهردار منطقه هشت در جشن بزرگ روز ارتش و اعیاد شعبانیه بیان داشت :

    سازندگی شهر در سایه تعامل مدیریت شهری و ارتش جمهوری اسلامی ایران

    جشن بزرگ روز ارتش و میلاد سرداران کربلا با حضور رئیس شورای اسلامی شهر مشهد و امرای ارتش جمهوری اسلامی ایران - بوستان کوهسنگی
    سازندگی شهر در سایه تعامل مدیریت شهری و ارتش جمهوری اسلامی ایران

    همزمان با اعیاد شعبانیه مراسم تجلیل از خانواده‌های کارکنان، شهدا و ایثارگران لشکر 77پیروز خراسان با حضور رئیس شورای شهر مشهد، شهردار منطقه8 و فرماندهان شمال‌شرق کشور در گرادین بوستان کوهسنگی برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :حجت فرقانی شهردار منطقه نیز در این مراسم با اشاره به اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران و اهمیت حفظ و تداوم این اقتدار در استقلال کشور گفت: حضور جوانانی متعهد، ولایمتدار و تربیت شده در مکتب اسلام موجب شده تا امروز در مرزهای کشور امنیت لازم را داشته باشیم. ارتش جمهوری اسلامی ایران با فداکاری و ایثار به وظایف خود بخوبی عمل کرده است.
    وی ادامه داد: رشادت و دلاورمردی‌های سربازان لشکر 77پیروز خراسان در دوران دفاع مقدس در خاطره تمام شهروندان مانده است و بر کسی پوشیده نیست که رشد و پیشرفت کشور در سایه امنیت و اقتدار دلاورمردان سربازان ایران است.
    شهردار منطقه با اشاره به همکاری‌های ارتش با مدیریت شهری گفت: خوشبختانه قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق تعاملات خوبی با شهرداری دارد و امید داریم تداوم این رابطه موجب سازندگی بیشتر شهر شود.
     

    تعداد بازدید: 39
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر