2°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 49
    کد: 150280
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
    رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر مشهد مقدس :

    جانبازان در مسیر انقلاب خم شدند تا کشور ایستاده بماند .

    دیدار رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر مشهد مقدس محمدحسین ودیعی و شهردار منطقه هشت با احمد خدادادی جانباز 70 درصدی دفاع مقدس
    جانبازان در مسیر انقلاب خم شدند تا کشور ایستاده بماند .

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، محمدحسین ودیعی در این دیدار که به مناسبت روز جانباز و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به‌منظور ارج‌نهادن به مقام شامخ شهدا و جانبازان برگزار شد، از طرف شورای اسلامی شهر مشهد، اعیاد شعبانیه و روز جانباز را به خدادادی و خانواده وی تبریک گفت.
    این عضو شورای شهر مشهد که خود نیز جانباز جنگ تحمیلی است، در ادامه این دیدار بیان کرد: در دیدار با خانواده‌های جانبازان و ایثارگران جملات معروف و تکراری بیان می‌شود که هر چه بگوییم کم است. اما باز هم این صحبت‌ها در برابر افرادی که عضوی از بدنشان را اهدا کرده‌اند و درد را تحمل می‌کنند، هیچ است. جانبازان و ایثارگران در حقیقت قامتشان در مسیر انقلاب و دین و خدمت خم شد تا قامت کشورشان خم نشود. این فداکاری با هیچ جمله و کلمه‌ای تجلیل‌شدنی نیست.
    این عضو هیئت رئیسه شورای شهر با اشاره به اینکه هیچ معیاری برای سنجش خدمت آنان نیست، ادامه داد: این افراد درد و مشقت را تحمل می‌کنند، اما سخنی نمی‌گویند زیرا هدفشان مشخص است و نسبت به کاری که انجام داده‌اند، ایمان و اعتقاد دارند.
    شهردار منطقه هشت در این دیدار که با حضور فرمانده حوزه 2 بسیج ادارت صورت پذیرفته بود بیان داشت : جانبازان یادگاران دفاع مقدس و چراغ راه برای اهداف انقلاب هستند که به ما نشان دهند راه انقلاب ادامه حاری و پوینده است.
    دکتر فرقانی با تقدیر از همسر جانباز خدادای خاطر نشان ساخت : زنگی خانواده جانبازان مجاهدت روزانه و همیشگی است .
     

    تعداد بازدید: 49
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر