5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 60
    کد: 150982
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
    شهردار منطقه 8 مشهد در دیدار با رییس آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد:

    همکاری مدیریت شهری و آموزش پرورش زمینه‌ساز ارتقای فرهنگ شهروندی است .

    دیدار شهردار منطقه 8 مشهد و رییس آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد
    همکاری مدیریت شهری و آموزش پرورش زمینه‌ساز ارتقای فرهنگ شهروندی است.

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: همکاری و همیاری مدیریت شهری و آموزش پرورش زمینه‌ساز ارتقای فرهنگ شهر و شهروندی است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی در این نشست مشترک ضمن تبریک هفته معلم به تشریح و رویکرد مدیریت شهری در تعامل با آموزش و پرورش پرداخت و گفت: انبیا، معلم و مادر میراث داران صفات الهی در ارسال، انتقال و تعلیم و تعلم به افراد جامعه‌اند لذا جایگاه معلم والا و قابل احترام برای تمامی افراد است.
    وی افزود: خاستگاه اصلی تمامی افراد مدارس است و ساختن شهری آباد و ارتقاء سطح اگاهی و فرهنگ شهروندان با تعامل سازنده مدیریت شهری و مدیریت آموزش جامعه امکانپذیر می‌شود.
    شهردار منطقه 8 مشهد در ادامه خاطرنشان ساخت: همکاری و همیاری مدیریت شهری و آموزش پرورش زمینه‌ساز ارتقای فرهنگ شهر و شهروندی است.
    رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد ضمن قدردانی از تعاملات بین سازمانی شهرداری منطقه هشت افزود: تعلیم و تربیت نسل‌های آینده فریضه‌ بزرگی است که به همت مدیران، معلمان و مربیان عزیز بستگی دارد و ما زمانی شاهد رسیدن به آرمان‌های والای انسانی، اجتماعی و اخلاقی خواهیم بود که در مسیر تعلیم و تربیت گام‌های موثرتری برداریم. وی با قدردانی از اقدامات مدیریت شهری منطقه هشت بیان داشت نوجوانان آینده سازان مملکت هستند، برای رسیدن به این مهم شهرداری باید با آموزش و پرورش با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند.
    سرکار خانم شریف الحسینی ضمن تقدیر از حسن تعامل شهرداری منطقه هشت بیان داشت : مدیریت شهری همگام و همراه آموزش و پرورش در توسعه علمی و اجتماعی و فرهنگی شهر و شهروندان و عامل ارتقای سرمایه اجتماعی هستند.

    تعداد بازدید: 60
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر