5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 39
    کد: 151628
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
    شهردار منطقه هشت مشهد خبر داد:

    اجرای 30 هزار مربع روکش آسفالت در منطقه هشت

    اجرای 30 هزار مترطول روکش آسفالت در منطقه هشت در راستای پاسخگویی به درخواست های مردمی، تکریم شهروندان
     اجرای 30 هزار مربع روکش آسفالت در منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت دکتر فرقانی اعلام کرد: در راستای پاسخگویی به درخواست های مردمی، تکریم شهروندان و ایجاد امنیت ؛ نواقص موجود در روکشهای آسفالت معابر توسط کارشناسان اداره فنی و عمران منطقه هشت مورد بررسی وارزیابی قرار می گیرد تا نسبت به ترمیم و رفع آن در اسرع وقت اقدام گردد.
    وی با اشاره به موقعیت مکانی منطقه هشت اظهار داشت : با عنایت به قرار گرفتن منطقه هشت در هسته اصلی شهر و حجم گسترده تردد زائرین و مجاورین از معابرو کانال های ارتباطی این منطقه اظهار داشت با توجه به بررسی ها و برآوردهای انجام شده از سطح معابر ، تاکنون بیش از 30 هزار متر مربع آسفالت معابر اصلی سطح منطقه با موارد مخصوص روکش شده است .
    وی با اشاره به اینکه عملیات ترمیم و روکش برای خیابانهای مهم این منطقه همچون ، هویزه، شوش ؛بستان ، دارخوین ، عین خوش ، شلمچه و...از ابتدای سال تاکنون اجرا گردید. هدف از اجرای این پروژه، ساماندهی و تسهیل در رفت و آمد عمومی شهروندان است ، و تلاش کارشناسان ما این است که به محض مشاهده آسیب در آسفالت نسبت به لکه‌گیری و ترمیم آن اقدام ‌شود.
    شهردار منطقه هشت در پایان از آمادگی شبانه‎روزی خادمان شهر در کلیه عرصه‌های خدمات شهری خبر داد و خاطر نشان ساخت : تعمیرات آسفالت کلیه معابر و خیابانها بر عهده مدیریت شهری است و چنانچه موردی در بازرسی‌ها مشاهده گردد، سریعا نسبت به رفع نقص اقدام خواهد شد..

    تعداد بازدید: 39
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر