5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 56
    کد: 152508
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۸

    آغاز مسابقات فوتسال جام رمضان در مجموعه ورزشی شهید جهادمغنیه شهرداری منطقه هشت

    مسابقات فوتسال جام رمضان در بخش آقایان باحضور 33 تیم در مجموعه ورزشی شهید جهادمغنیه شهرداری منطقه هشت از ابتدای خرداد سال جاری آغاز شد.
    آغاز مسابقات فوتسال جام رمضان در مجموعه ورزشی شهید جهادمغنیه شهرداری منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 معاون فرهنگی اجتماعی، بااعلام این خبر گفت: ورزش عامل خودباوری،تقویت اراده و احساس موفقیت و شادابی است که تخلیه هیجانی و دوری از گوشه گیری وافزایش عزت نفس را برای جوانان و نوجوانان به دنبال دارد.
    وی ادامه داد: همه ما می دانیم ورزش موجب نشاط و تندرستی میشود، و برگزاری مسابقات ورزشی در ماه رمضان سبب می شود تا جوانان که در طول روز نمی توانند تحرک زیادی داشته باشند، بعد افطار فرصتی برای باهم بودن داشته باشند.
    ابراهیم زاده با توجه به برخی مزایای فعالیتهای ورزشی ازجمله پیشگیری از افسردگی و افزایش روحیه فردی، تأثیر مثبت در زندگی خانوادگی،اجتماعی و شغلی افراد و پیشگیری از ابتلا به آلودگی های اجتماعی، افزود: این مسابقات به منظور تعمیم و گسترش ورزش محلات،ایجاد رقابتهای سالم، ارتقای سطح کیفیت مسابقات و همچنین جذب و کشف استعداد در منطقه 8 شهرداری مشهد برگزار میشود.
    وی بیان کرد: در این رقابتها تعداد 224 تیم به طور دوره ای و حذفی در هفت مجموعه ورزشی شهر با هم به رقابت می پردازند.مسابقات فوتسال جام رمضان در مجموعه ورزشی شهید جهاد مغنیه در شبهای ماه مبارک رمضان بعد از نماز مغرب و عشا تاساعت 2بامداد در حال برگزاری است.
    گفتنی است جوایز درنظرگرفته شده برای تیم اول 60 میلیون تومان، تیم دوم 40 میلیون تومان و تیم سوم 20 میلیون تومان است. به دیگر تیمهای برتر مناطق نیز هدایای ارزنده ای تقدیم میشود
     

    تعداد بازدید: 56
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر