5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 47
    کد: 152820
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
    شهردار منطقه 8 مشهد :

    نظارت فراگیر و تلاش همه جانبه مدیریت شهری در ارائه خدمات رسانی به شهروندان

    شهردار منطقه هشت : همزمان با بارش وبادهای شدید در روزهای گذشته اداره فضای سبزمنطقه هشت نیز دوشادوش دیگر واحدهای منطقه با تمامی توان در امر خدمت رسانی به شهروندان وزائرین بارگاه منور رضوی تلاش نموده است .
    نظارت فراگیر و تلاش همه جانبه مدیریت شهری در ارائه خدمات رسانی به شهروندان

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : دکتر فرقانی شهردار منطقه گفت: همزمان با بارش وبادهای شدید در روزهای گذشته اداره فضای سبزمنطقه هشت نیز دوشادوش دیگر واحدهای منطقه با تمامی توان در امر خدمت رسانی به شهروندان وزائرین بارگاه منور رضوی تلاش نموده است .
    شهردار منطقه هشت با بیان اینکه واحد فضای سبز منطقه در آماده باش کامل بوده است افزود: اداره فضای سبز منطقه هشت در این ایام باتمام توان و استفاده از کلیه امکانات موجود از قبیل ماشین آلات سبک مبادرت در سطح بوستان ها ، میادین و بلوارهای منطقه نموده است .
    وی همچنین با اشاره به بسیج تمامی نیروهای این اداره بصورت شبانه روزی ادامه داد : در خیابان های کوهسنگی بوسشتان کوهسنگی ،خیابان امام رضا (ع)،خیابان امام خمینی(ره) ،بزرگراه کلانتری 22 اصله در خت سقوطی که قطاعی شده و حدود 45 اصله درخت که سرشاخه شکسته داشتن در سطح منطقه جمع آوری شده است.
    گفتنی است: نیروهای اجرایی فضای سبز بصورت شبانه روزی عملیات پاک سازی معابر ،اره کشی، را با رعایت نکات فنی و بمنظور جلوگیری از ورود هرگونه آسیب به درختان و گیاهان فضای سبز انجام داده اند.

    تعداد بازدید: 47
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر