5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 50
    کد: 154626
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
    در اولین مرحله لیگ دوگانه باشگاهای خراسان رضوی صورت پذیرفت :

    قهرمانی ورزشکاران منطقه هشت

    اولین مرحله لیگ دوگانه باشگاه های خراسان رضوی باحضور ١٢٠ ورزشکار و قهرمانی ورزشکاران منطقه هشت رد رده نونهالان و نوجوانان در مشهد برگزار شد.
     قهرمانی ورزشکاران منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، اولین مرحله لیگ دوگانه باشگاه های خراسان رضوی باحضور ١٢٠ ورزشکار و درقالب ٩ تیم با نامهای استخر کوثر، شهید رضا سنجرانی ، شهید همت ، شهید حسن قاسمی ، پوریای ولی ، شهر بهشت ، شهید محسن حججی ، ارس و شهرداری منطقه ۸ و در چهار رده سنی در بلوار خیام مشهد برگزار شد این مسابقات که در بخش مردان و در چهار رده سنی در روز جمعه پانزدهم تیرماه از ساعت۸ صبح آغاز شد و ورزشکاران مسیر مسابقه را از بولوار خیام مشهد آغاز کردند. در پایان این مسابقات شرکت‌کنندگان باید مسافتی را با دو و دوچرخه طی می‌کردند. .
    در رده نونهالان امیرحسین پریشان از تیم پوریای ولی ، طاها موسوی از تیم شهرداری منطقه ۸ مشهد و متین طوسی از تیم شهید حسن قاسمی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند .
    در رده نوجوانان سعید حسینپور از تیم شهرداری منطقه ۸ مشهد مقام اول ، یاسین حسینی از تیم پوریای ولی مقام دوم و ابوالفضل سرگزی از تیم پوریای ولی مقام سوم را بدست آوردند .
    در رده جوانان سید مهدی جاودانی ایرانی نژاد از تیم شهرداری منطقه ۸ مشهد ، آریان سپهری از تیم ارس و سید مصطفی نوایی از تیم پوریای ولی به ترتیب صاحب مقام اول تا سوم شدند .
    در بزرگسالان نیز میلاد طالب همت از تیم شهید همت مقام اول را کسب کرد و محسن مولائی از تیم شهربهشت و امیر بنفشه از تیم ارس به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند .

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر