12°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 37
    کد: 154848
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
    در راستای پیگیری درخواستهای شهروندی وعده مدیرت شهری تحقق یافت :

    بازتاب رسانه ای تحقق وعده مدیریت شهری منطقه هشت در روزنامه شهرآرا

    در راستای اهداف والای شهروندمداری مدیریت شهری و پیرو درج پیام درخواست شهروندان در روزنامه شهرآرا مبنی بر روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) 54 و با هدف ارتقای کیفی و بهسازی معابر صورت پذیرفت.
     بازتاب رسانه ای تحقق وعده مدیریت شهری منطقه هشت در روزنامه شهرآرا

    آسفالت خیابان امام خمینی ۵۴ با اعتبار ٢ میلیارد ریالی؛ شهرداری منطقه ٨ به خواست مردم در تریبون مردمی شهرآرا پاسخ داد

    موضوع آسفالت یکی از درخواست‌های پرتکرار شهروندان محسوب می‌شود که تاکنون به روزنامه ارسال شده است. ١١ تیرماه امسال شهروندان خیابان امام خمینی(ره) ۵۴ نیز با ارسال پیامی به تریبون مردمی شهرآرا خواهان آسفالت این خیابان بودند.
    با گذشت ١٠ روز از طرح این درخواست مردمی، شهردار منطقه ٨ مشهد از آسفالت این محدوده خبر داد و گفت: در راستای اهداف والای شهروندمداری در مدیریت شهری، روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) ۵۴ و فرعی‌های مرتبط با آن بهسازی شد.
    حجت فرقانی سامان‌دهی و ارتقای سطوح آسفالت این محدوده و جلوگیری از آب افتادگی را از دیگر اقدامات این حوزه برشمرد.
    به گفته شهردار منطقه٨ روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) ۵۴ با هزار و ٢٠٠ تن آسفالت و اعتبار دو میلیارد و ١۵٠ میلیون ریال عملیاتی شد.
    فرقانی افزود: خیابان امام خمینی(ره) به عنوان یکی از ورودی‌های اصلی مشهد به سمت حرم مطهر و مرکز شهر است که همین مسئله تردد و رفت‌وآمد در این خیابان را بیشتر از دیگر خیابان‌ها حائز اهمیت می‌کند.
    وی خاطرنشان کرد: با لحاظ کردن همین نکته رسیدگی به معابر اصلی این خیابان به منظور دارا بودن کیفیتی مطلوب در اولویت‌ کاری شهرداری این منطقه است.
    فرقانی همچنین درباره تحقق وعده آسفالت معابر فرعی بعد از انعکاس درخواست‌های شهروندی در روزنامه شهرآرا بیان کرد: اولویت مدیریت شهری منطقه٨ تسریع و تسهیل در پاسخ‌گویی به درخواست‌های شهروندان است.

    تعداد بازدید: 37
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر