اوقات شرعی
 • دوشنبه،28 مرداد 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 75
    کد: 156232
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۱۳

    اجرای پروژه جمع‌آوری، هدایت و دفع آب‌های سطحی معابر منطقه 8 مشهد

    پروژه جمع‌آوری، هدایت و دفع آب‌های سطحی در معابر فرعی خیابان جهان آرا، امید، شهید محسن‌نژاد، همت با اعتباری بالغ بر 210 میلیون تومان در حال اجرا است.
    اجرای پروژه جمع‌آوری، هدایت و دفع آب‌های سطحی معابر منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای پروژه جمع‌آوری، هدایت و دفع آب‌های سطحی معابر فرعی خیابان جهان آرا، امید و همت خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی بیان کرد:. مناطق مرکز شهر به دلیل تراکم بالا و حجم بالای تردد در این مناطق باید با برنامه‌ریزی دقیق نسبت به عملیات‌های عمرانی در این محدوده‌ها اقدام نمایند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.
    وی افزود: شهرداری منطقه 8 مشهد نیز در این راستا عملیات عمرانی جمع‌آوری، هدایت و دفع آبهای سطحی معابر فرعی خیابان جهان آرا را در دستورکار خود قرار داده است.شهردار منطقه 8 مشهد اضافه کرد: این پروژه در حال حاضر با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا می‌باشد.فرقانی خاطرنشان کرد: پروژه جمع‌آوری، هدایت و دفع آب‌های سطحی در معابر فرعی خیابان جهان آرا، امید، شهید محسن‌نژاد، همت و ... با ساماندهی و بازسازی جداول و کانیوهای معابر مذکور با اعتباری بالغ بر 210 میلیون تومان شروع در حال اجرا است.وی در ادامه افزود: هدف از اجرای این طرح عمرانی ساماندهی آبهای سطحی و جلوگیری از آب افتادگی است.
    شهردار منطقه 8 مشهد بر توجه شهروندان به عدم رهاسازی فاضلاب‌های خانگی در معابر تاکید کرد و افزود: ورود فاضلاب‌های خانگی به کانال‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی علاوه بر ایجاد بوی تعفن ناشی از راکد ماندن آب در آنجا و تبدیل به گندآب، موجب انسداد و همچنین تخریب این کانال‌ها می‌شود که مرمت و تعمیر آنها هزینه زیادی را برای شهرداری در برخواهد داشت.

    تعداد بازدید: 75
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر