5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 31
    کد: 156714
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
    به همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت :

    اجرای 80 هزار مربع روکش آسفالت در منطقه هشت از ابتدای سال جاری

    اجرای 80 هزار مترطول روکش آسفالت در منطقه هشت در راستای پاسخگویی به درخواست های مردمی وساماندهی وضعیت آسفالت معابر
    اجرای 80 هزار مربع روکش آسفالت در منطقه هشت از ابتدای سال جاری

    ه گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت دکتر فرقانی اعلام کرد: در راستای پاسخگویی به درخواست های مردمی، تکریم شهروندان و ایجاد امنیت ؛ نواقص موجود در روکشهای آسفالت معابر توسط کارشناسان اداره فنی و عمران منطقه هشت مورد بررسی وارزیابی قرار می گیرد تا نسبت به ترمیم و رفع آن در اسرع وقت اقدام گردد.
    وی با اشاره به موقعیت مکانی منطقه هشت اظهار داشت : با عنایت به قرار گرفتن منطقه هشت در هسته اصلی شهر و حجم گسترده تردد زائرین و مجاورین از معابرو کانال های ارتباطی این منطقه اظهار داشت با توجه به بررسی ها و برآوردهای انجام شده از سطح معابر ، تاکنون بیش از 80 هزار متر مربع آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه با موارد مخصوص روکش شده است .
    وی با اشاره به اینکه عملیات ترمیم و روکش برای خیابانهای مهم این منطقه همچون ، امام خمینی (ره) ؛ خرمشهر ؛بهشتی ؛ آخوند خراسانی ,دیالمه ؛ امام رضا(ع) ؛ امیر کبیر و .....از ابتدای سال تاکنون اجرا گردیده است . هدف از اجرای این پروژه، ساماندهی و تسهیل در رفت و آمد عمومی شهروندان است ، و تلاش کارشناسان ما این است که به محض مشاهده آسیب در آسفالت نسبت به لکه‌گیری و ترمیم آن اقدام ‌شود.
    شهردار منطقه هشت در پایان از آمادگی شبانه‎روزی خادمان شهر در کلیه عرصه‌های خدمات شهری خبر داد و خاطر نشان ساخت : تعمیرات آسفالت کلیه معابر و خیابانها بر عهده مدیریت شهری است و چنانچه موردی در بازرسی‌ها مشاهده گردد، سریعا نسبت به رفع نقص اقدام خواهد شد..
     

    تعداد بازدید: 31
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر