8°C ابری
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 37
    کد: 156849
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
    به همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت :

    اجرای 80 هزار مترمربع روکش آسفالت در منطقه هشت از ابتدای سال جاری

    اجرای 80 هزار مترمربع روکش آسفالت در منطقه هشت در راستای پاسخگویی به درخواست های مردمی و ساماندهی وضعیت آسفالت معابر
     اجرای 80 هزار مترمربع روکش آسفالت در منطقه هشت از ابتدای سال جاری

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت دکتر فرقانی اعلام کرد: در راستای پاسخگویی به درخواست های مردمی، تکریم شهروندان و ایجاد امنیت ؛ نواقص موجود در روکشهای آسفالت معابر توسط کارشناسان اداره فنی و عمران منطقه هشت مورد بررسی وارزیابی قرار می گیرد تا نسبت به ترمیم و رفع آن در اسرع وقت اقدام گردد.
    وی با اشاره به موقعیت مکانی منطقه هشت اظهار داشت : با عنایت به قرار گرفتن منطقه هشت در هسته اصلی شهر و حجم گسترده تردد زائرین و مجاورین از معابرو کانال های ارتباطی این منطقه اظهار داشت با توجه به بررسی ها و برآوردهای انجام شده از سطح معابر ، تاکنون بیش از 80 هزار متر مربع آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه با موارد مخصوص روکش شده است .
    وی با اشاره به اینکه عملیات ترمیم و روکش برای خیابانهای مهم این منطقه همچون ، امام خمینی (ره) ؛ خرمشهر ؛بهشتی ؛ آخوند خراسانی ,دیالمه ؛ امام رضا(ع) ؛ امیر کبیر و .....از ابتدای سال تاکنون اجرا گردیده است . هدف از اجرای این پروژه، ساماندهی و تسهیل در رفت و آمد عمومی شهروندان است ، و تلاش کارشناسان ما این است که به محض مشاهده آسیب در آسفالت نسبت به لکه‌گیری و ترمیم آن اقدام ‌شود.
    شهردار منطقه هشت در پایان از آمادگی شبانه‎روزی خادمان شهر در کلیه عرصه‌های خدمات شهری خبر داد و خاطر نشان ساخت : تعمیرات آسفالت کلیه معابر و خیابانها بر عهده مدیریت شهری است و چنانچه موردی در بازرسی‌ها مشاهده گردد، سریعا نسبت به رفع نقص اقدام خواهد شد.

    تعداد بازدید: 37
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر