8°C ابری
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 37
    کد: 159271
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
    به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با هدف تعامل سازنده بین سازمانی صورت پذیرفت :

    همکاری مدیریت شهری واموزش و پرورش در ساختن شهری هوشمند و ارتقای فرهنگ شهروندی

    نشست هم اندیشی شهردار منطقه هشت و رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد
    همکاری مدیریت شهری واموزش و پرورش در ساختن شهری هوشمند و ارتقای فرهنگ شهروندی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت دکتر حجت فرقانی، شهردار منطقه 8 مشهد در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به تشریح و رویکرد مدیریت شهری در تعامل با آموزش و پرورش پرداخت و گفت: خاستگاه اصلی تمامی افراد مدارس است و ساختن شهری آباد و ارتقاء سطح آگاهی و فرهنگ شهروندان با تعامل سازنده مدیریت شهری و مدیریت آموزش جامعه امکانپذیر می‌شود.
    شهرداری منطقه هشت در ادامه خاطر نشان ساخت : همکاری مدیریت شهری واموزش و پرورش در ساختن شهری هوشمند و ارتقای فرهنگ شهروندی سیاست مشترک و راهبرد فرهنگی و اجتماعی و آموزشی مدیریت شهری است .
    دکتر حجت فرقانی هدف نظارت فراگیر و تخصصی بر ساخت و سازهای با کاربری آموزشی با همکاری نهادهای تخصصی مانند نوسازی مدارس را ارتقای سطح ایمنی و آسایش تمامی شهروندان دانست و آمادگی مدیریت شهری را در راستای ساماندهی اماکن آموزشی اعلام نمود .
    رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد با قدردانی از اقدامات شهرداری منطقه 8 مشهد بیان کرد: همکاری و تعامل شهرداری منطقه هشت و آموزش و پرورش زمینه را برای ارتقای سطح آگاهی و فرهنگ شهری مهیا میسازد که در جهت تحقق این مهم شهرداری و آموزش و پرورش سابقه ای دیرینه همکاری و تعامل دارند.
    خانم درسنی رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد ضمن تقدیر از نگاه ویژه و همراهی مثال زدنی شهردار منطقه هشت در موضوعات فی مابین هدف از برگزاری این نشست را هم افزایی ظرفیت ها موجود و بکارگیری امکانات در چهارچوب قوانین مدیریت شهری دانست .
     

    تعداد بازدید: 37
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر