8°C ابری
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 27
    کد: 159346
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
    شهردار منطقه8 خبر داد :

    نقاشی دیواری مراکز آموزشی منطقه هشت

    با هدف تأمین آرامش روحی و روانی دانش‌آموزان و زیباسازی نمای بصری شهر در مدارس منطقه ۸
    نقاشی دیواری مراکز آموزشی منطقه هشت

    بیش از هزار مترمربع نقاشی دیواری با هدف تأمین آرامش روحی و روانی دانش‌آموزان و زیباسازی نمای بصری شهر در مدارس منطقه۸ مشهد اجرا شد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، شهردار منطقه8 با اعلام این خبر ادامه داد: هم‌زمان با شروع سال تحصیلی جدید و با هدف زیباسازی نمای بصری مدارس، رفع آلاینده‌های بصری و زیباسازی منظر شهری و در قالب طرح استقبال از بهار بیش از هزار مترمربع نقاشی دیواری در مدارس منطقه8 انجام شد.
    حجت فرقانی طرح استقبال از مهر را طرحی برای مناسب‌سازی، سامان‌دهی و زیباسازی شهری بیان کرد و افزود: شهرداری منطقه8 نیز هم‌سو با دیگر مناطق برای خدمت‌رسانی به شهروندان به‌ویژه دانش‌آموزان، فعالیت‌های مختلفی ازجمله رنگ‌آمیزی دیوارهای مدارس، شست‌وشوی مدارس، رنگ‌آمیزی جداول و وسایل ورزشی، کاشت گل دائمی، هرس درختان و... را در آغاز سال تحصیلی انجام داده است.
    وی با بیان اینکه طرح‌های آرام‌سازی بصری برای آرامش شهروندان در منطقه در حال اجراست، افزود: در راستای استقبال از مهر تعدادی از مدارس منطقه شناسایی و نیازسنجی شده که به‌دلیل داشتن نمای نامناسب توسط منطقه نقاشی دیواری شده‌اند.
    شهردار منطقه8 مشهد گفت: اجرای این طرح با هدف ایجاد زمینه‌ شادابی و نشاط‌ و همچنین ارتقای روحیه دانش‌آموزان و فراهم‌کردن بستر مناسبی برای گذراندن دوره تحصیلی دانش‌آموزان انجام شده است.
    فرقانی افزود: در آستانه ماه مهر برای کاشت نهال و گل و گیاه در باغچه‌های داخل و حاشیه مراکز آموزشی و هرس خشک برای درختان داخل و حاشیه مدارس نیز اقدامات لازم انجام شده است.

    تعداد بازدید: 27
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر