8°C ابری
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 35
    کد: 159867
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۴

    رتبه برتر شهرداری منطقه هشت در جشنواره شهر شاد

    کسب رتبه برتر شهرداری منطقه هشت در جشنواره شهر شاد
     رتبه برتر شهرداری منطقه هشت در جشنواره شهر شاد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : طی ارزیابی صورت گرفته شده از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد و با اعلام شاخص های کمی و کیفی منطقه 8 رتبه برتر جشنواره شهر شاد را در بین مناطق سیزده گانه کسب نموده است .
    دکتر حجت فرقانی در ادامه خاطر نشان ساخت : جشنواره شهر شاد در راستای ارتقای نشاط شهروندان در کنار مشارکت های خانوادگی و تقویت فرهنگ ورزش و سلامتی محیط مناسبی برای ارتقای سرمایه های اجتماعی مدیریت شهری است. شهردار منطقه هشت با اعلام خبر کسب رتبه برتر شهرداری منطقه هشت در جشنواره شهر شاد اضافه نمود : هدف اساسی مدیت شهری از اجرای چنین برنامه هایی تقویت هویت و نشاط اجتماعی شهروندان است .
    شایان ذکر است غرفه های فعال شهرداری منطقه 8 در این جشنواره فوتبال حبابی، پنالتی دروازه بزرگ، تریال، پارکور، توپ و شیشه، بازی های فکری دوچشمی،تیز بین و... بوده است.
    همچنین در این جشنواره بالغ بر 130 غرفه در بخش خانوادگی و بانوان برپا شد که از جمله این غرفه‌ها می‌توان به بازی‌های فکری، تفریحی، ورزشی، کودکانه و میدانی اشاره کرد. که با همت معاونت سلامت و تربیت بدنی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد به مدت 6 شب برگزار شد .

    تعداد بازدید: 35
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر