اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 117
    کد: 160711
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۲۵

    نصب وراه اندازی سیستم تلفن بر بستر شبکه (VOIP) در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 8

    در راستای استفاده بهینه از زیر ساختهای شبکه ای موجود در شهرداری و کاهش هزینه های جاری، با تلاش و همکاری سازمان محترم فاوا، سیستم تلفن بر بستر شبکه (VOIP) در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 8مشهد، نصب و راه اندازی گردید.
    نصب وراه اندازی سیستم تلفن بر بستر شبکه (VOIP) در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 8

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، مهدس غضنفری معاون مالی ودر آمد  منطقه هشت با تاکید بر اینکه کاهش هزینه‌های جاری از جمله بارزترین ویژگی‌های این تکنولوژی است، گفت:  سیستم تلفن بر بستر شبکه (VOIP) در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه8 نصب و راه اندازی گردید.

    غضنفری :با تاکید بر اینکه کاهش هزینه‌های جاری از جمله بارزترین ویژگی‌های این تکنولوژی است، گفت: در راستای استفاده بهینه از زیر ساختهای شبکه ای موجود در شهرداری و کاهش هزینه های جاری، با تلاش و همکاری سازمان محترم فاوا، سیستم تلفن بر بستر شبکه (VOIP) در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 8 مشهد، نصب و راه اندازی گردید.
    وی اظهار داشت: بر اساس سیستم مذکور، برای هریک از همکاران کد چهار رقمی اختصاص یافته که بوسیله آن از هرکدام از ساختمانهای دارای شبکه voip امکان برقراری تماس میسر می باشد؛ همچنین با اضافه کردن کد 3129 به ابتدای داخلی تعیین شده امکان ارتباط از خارج از سازمان نیز امکان پذیر می باشد.
     

    تعداد بازدید: 117
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر