اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 42
    کد: 161231
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
    شهردار منطقه هشت :

    آمار لازمه توسعه پایدار و یکپارچه مدیریت شهری

    گرامیداشت هفته آمار و برنامه ریزی شهرداری منطقه هشت
    آمار لازمه توسعه پایدار و یکپارچه مدیریت شهری

    به گزارش روابط عمومی منطقه هشت :به مناسبت فرارسیدن هفته آمار و برنامه ریزی طی مراسمی از همکاران پرتلاش این اداره تشکر و قدردانی گردید .
    شهردار منطقه هشت در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین سرور و سالار شهیدان بیان داشت : آمار، مهمترین ابزار ارزیابی عملکرد گذشته، حال، برنامه ریزی برای آینده و یکی از عوامل اصلی سیاستگذاری و مدیریت در هر سازمانی محسوب می شود، آمار در برنامه ریزی، مدیریت و نظارت برنامه های مدیریت شهری از اهمیت اساسی و بنیادی برخوردار است و بی تردید، نمی توان فعالیتهای شهرداری را بدون درنظر گرفتن جایگاه آمار به طور مؤثر نشان داد.
    دکتر حجت فرقانی با بیان اینکه فعالیتهای شهرداری رافقط ازطریق دریچه آمارمی توان دید.گفت : آمار کلیدی ترین ابزار موفقیت و برنامه ریزی در راه تعالی سازمانی لازمه توسعه پایدار و یکپارچه و بازآفرینی شهری است .
    شهردار منطقه هشت در ادامه افزود: با توجه به لزوم آگاهی رسانی عمومی در خصوص فرآیند خدمات رسانی ؛ مدیریت شهرداری منطقه هشت با همت اداره برنامه ریزی و آمار و در راستای اطلاع رسانی همگانی سعی در ایجاد شبکه ارتباطی آماری در حوزه های مختلف با هدف ارائه گزارش آماری عملکرد منطقه نموده است
    فرقانی در پایان بیان داشت : ارائه گزارش آماری؛ ارزیابی و نظارت کمی و کیفی را استمرار میبخشد و راهنمای تعالی سازمانی و نیل به توسعه پایدار مدیریت شهری میباشد.
     

    تعداد بازدید: 42
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر