اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 71
    کد: 161564
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
    “جشنواره خوب مثل بچه ها”

    نشست هم اندیشی جشنواره «خوب مثل بچه ها» با هدف ارتقای سطح فرهنگ شهروندی در شهرداری منطقه هشت

    جشنواره «خوب مثل بچه ها» با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 8 ، فرهنگسرای کودک وآینده، پیش دبستانی های تحت نظر آموزش و پرورش ناحیه 2و3 و اداره بهزیستی، مدیریت پسماند و شورای اجتماعی محلات اجرا می شود.
     نشست هم اندیشی جشنواره «خوب مثل بچه ها» با هدف ارتقای سطح فرهنگ شهروندی در شهرداری منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با هدف ارتقاء فرهنگ شهروندی بصورت آموزش غیرمستقیم به کودکان و والدین ایشان در دو قالب اصلی سرود و تئاتر و همچنین فوق برنامه ( کاردستی با وسائل دورریختنی و نقاشی) برگزار می گردد.
    شهردار منطقه هشت خاطر نشان کرد؛ موضوعاتی که برای این جشنواره در نظر گرفته شده شامل تفکیک زباله از میدأ، فضای سبز، ترافیک، کتابخوانی، مسئولیت پذیری، صبور بودن و احترام به بزرگترها می باشد.
    فرقانی در ادامه افزود: جشنواره «خوب مثل بچه ها» با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 8 ، فرهنگسرای کودک وآینده، پیش دبستانی های تحت نظر آموزش و پرورش ناحیه 2و3 و اداره بهزیستی، مدیریت پسماند و شورای اجتماعی محلات اجرا می شود.
    شایان ذکر است این جشنواره با همکاری مهدهای کودک و پیش دبستانی ها با محوریت کودکان ( 3 تا 6 سال ) می باشد واختتامیه این جشنواره همزمان با 22 بهمن با حضور گروهها و مهد های برتر برگزار می شود و جوایزی به منتخبان اهدا خواهد شد.

    تعداد بازدید: 71
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر