5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 37
    کد: 161677
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۲


    منطقه هشت مهیای میزبانی

    مدیریت شهرداری منطقه 8 با تشکیل ستاد دهه آخر صفر در تلاش است تا میزبانی شایسته ؛ برای زائران و عزاداران در این ایام باشد.
     منطقه هشت مهیای میزبانی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت دکتر فرقانی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: شهرداری منطقه 8 از لحاظ جغرافیایی در مجاورت بارگاه مطهر رضوی قرار گرفته است و به همین دلیل در ایام دهه آخر ماه صفر میزبان خیل عظیم شیعیان سوگوار از تمامی نقاط کشور می باشد. به همین منظور و برای میزبانی مناسب و مختل نشدن امور شهری در این منطقه ستاد دهه آخر صفر با اتخاذ تدابیر ویژه در تلاش است تا امر استقبال از زائران و خدمات رسانی به ایشان به نحو شایسته ای انجام گردد.
    شهردار منطقه هشت با اشاره به فعالیت های برنامه ریزی شده اظهار داشت : مدیریت شهری منطقه هشت با تشکیل ستاد دهه آخر صفرتمام تلاش خود را به منظور ارائه خدمت بکار گرفته است ؛ افزایش توان اجرایی، خدمات رسانی، نظارت و حضور شبانه روزی و بسیج تمامی ادارات از جمله برنامه ریزیهای انجام شده از سوی این ستاد است
    دکتر فرقانی ادامه داد: فعالیت های مدیریت شهری دراین منطقه در ایام دهه آخر صفردر قالب کارگروه های ستاد دهه آخر صفر و در بخش های مجزا شامل خدمات شهری، سدمعبر، فرهنگی و اجتماعی، فضای سبز، فنی و عمران و روابط عمومی تقسیم بندی شده و ضمن ارجاع به واحدهای مربوطه و نظارت توسط مدیران و رووسای مورد ارزیابی و نظارت قرار میگیرد تا میزبان وخدمت رسانی شایسته برای زائران و عزاداران امام رئوف باشیم
    شهردار منطقه هشت در ادامه با اشاره به حجم بالای ورود زائران در روزهای پایانی ماه صفر عنوان داشت : ستاد دهه آخر صفر در نظر دارد به منظور رعایت نظافت و پاکیزگی شهر در این ایام بویِژه ایام شهادت پیامبر اکرم(ص) و امام رضا(ع) از صد در صد نیروهای کارگری خدمات شهری نواحی و نیروی مازاد در مجاورت بارگاه مطهر رضوی استفاده نماید .. افزایش تعداد و ساعات کاری خودروهای مکانیزه جمع آوری زباله از دیگر اقدامات پیش بینی شده دراین ستاد میباشد که تا در کوتاه ترین زمان ممکن خیابانهای منتهی به حرم مطهر رضوی نظافت گردیده و به حالت عادی بازگردند.
    وی در پایان با اشاره به نقاط پر تردد و پر جمعیت این منطقه گفت: حضور برخی حسینیه ها و تکیه ها در این منطقه، این نقاط را تبدیل به نقاطی کرده است که در این ایام با ازدحام جمعیت قابل توجهی روبرو میگردد واین مهم برنامه ریزی و بسیج تمامی توان اجرایی را میطلبد.. به همین سبب و با توجه به تعداد بالای زائران و عزاداران حاضر در اطراف حرم مطهر رضوی در این ایام نسبت به جلوگیری از ایجاد هر گونه سد معبر با جدییت اقدام خواهد شد تا بتوان شرایط عبور و مرور مناسب را برای زائران و عزاداران فراهم کرد.
    شهردار منطقه هشت در ادامه با اشاره به برنامه های فرهنگی و اجتماعی این منطقه در این ایام عنوان داشت در این ایام بمنظور فضاسازی مناسب ؛ خیابان ها سیاه پوش و تصاویر شهدا نیز درسطح منطقه بویِژه در خیابان های منتهی به حرم مطهر نصب گردیده شده است .

    تعداد بازدید: 37
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر