5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 36
    کد: 161791
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

    مسیر پاییزی در بو ستان بزرگ کوهسنگی

    با هدف ارتقای سطح زیبایی های بصری فضای سبز شهری و استفاده حد اکثری از مناظر برگ ریزان پاییزی
    مسیر پاییزی در بو ستان بزرگ کوهسنگی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : با عنایت به استقبال گسترده شهروندان و با هدف حفظ مناظر برگ ریزان پاییزی و ارتقای سطح زیبایی های بصری فضای سبز شهری؛ یکی از خیابانهای بوستان کوهسنگی به عنوان مسیر پاییزی معرفی گردید.
    حرکت پیاده طبیعی ترین، قدیمی ترین و ضروری ترین شکل جا به جایی انسان است و پیاده روی هنوز مهم ترین امکان برای مشاهده مکان ها، فعالیت ها و احساس شور و تحرک زندگی و کشف ارزش ها و جاذبه های نهفته در محیط است.
    پیاده روی دارای اهمیت اساسی در ادراک هویت فضایی، احساس تعلق به محیط و دریافت کیفیت های محیطی است.. به دنبال نیاز به پیاده روی و آرامش روانی شهروندان و همچنین کمبود مکانهایی جهت پیاده روی ایمن و آرام شهرداری منطقه هشت و مدیرت بوستان بزرگ کوهسنگی اقدام به تعیین مسیری به عنوان مسیر پاییزی نمودند.در همین راستا و باهدف ارتقای سطح زیباییهای بصری فضای سبز شهری و استفاده حد ا کثری از مناظر برگ ریزان پاییزی یکی از خیابان های بوستان بزرگ کوهسنگی به عنوان مسیر پاییزی معرفی گردید.شایان ذکر است مسیر فوق الذکر ؛ در ایام برگ ریزان پاییزی به منظور بهره مندی زائرین و مجاورین عزیز از چشم انداز های زیبا و روح نواز طبیعت، معبر پاییزی در این مجتمع اکران شد در این معبر علاوه بر وجود انبوه برگهای رنگارنگ درختان ، تصاویری از مناظر زیبای کوه سنگی نیز به نمایش در آمده است .
     

    تعداد بازدید: 36
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر