0°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 13
    کد: 163406
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

    نصب و جانمایی تابلوهای پیکتوگرام در بوستان کوهسنگی

    تابلوهای پیکتوگرام همان تابلوهای دارای علائم تصویری هستند که با هدف پیوستگی و همگونی شکلی در بوستان بزرگ کوهسنگی با مساحت بیش از 100 هکتاری جانمایی و نصب شده است.
     نصب و جانمایی تابلوهای پیکتوگرام در بوستان کوهسنگی

    شهردار منطقه 8 مشهد از نصب و جانمایی تابلوهای پیکتوگرام در بوستان کوهسنگی خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت حجت فرقانی گفت: بواسطه گسترش و توسعه سطح و با هدف تسهیل در شناسایی معابر بوستان بزرگ کوهسنگی عملیات نصب تابلو های پیکتوگرام در سایت شمالی و جنوبی صورت پذیرفت .
    وی افزود: با توجه به جایگاه استراتژیک بوستان فرهنگی و تفریحی کوهسنگی به عنوان قطب گردشگری شهری مشهد و همچنین مخاطبان بین‌المللی این بوستان بزرگ، لزوم ارتقای شناسایی و سطح دسترسی به معابر امری اجتناب ناپذیر و ضروری به شمار می‌آید که این موضوع با نصب و جانمایی تابلوهای پیکتوگرام و در راستای بهبود وضعیت شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان صورت پذیرفت.
    شهردار منطقه 8 مشهد عنوان کرد: تابلوهای پیکتوگرام همان تابلوهای دارای علائم تصویری هستند که با هدف پیوستگی و همگونی شکلی در بوستان بزرگ کوهسنگی با مساحت بیش از 100 هکتاری جانمایی و نصب شده است.
    گفتنی استپیکتوگرام‌ها معمولا برای بیان تصویری ساده و روان مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مفاهیم می‌توانند هشدار‌دهنده، راهنمایی‌کننده و در نهایت راهکاری موثر جهت برقراری ارتباط تصویری هستند.

    تعداد بازدید: 13
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر