0°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 10
    کد: 163543
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

    برگزاری پاتوق های فرهنگی در منطقه 8 مشهد

    سیاست مدیریت شهری در توسعه امکانات زیرساختی در حوزه فرهنگی، استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و تقویت پیوندهای اجتماعی در سطح محلات و ارتقای سطح هویت شهروندی می‌باشد.
    برگزاری پاتوق های فرهنگی در منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از برگزاری پاتوق های فرهنگی با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و تسهیل در دسترسی به اماکن فرهنگی ورزشی در منطقه 8 مشهد خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی افزود: پاتوق‌های فرهنگی کانون ارتقاء مشارکت شهروندی در حوزه کتابخوانی، سینما، ورزش و سلامت شهروندی است.
    وی افزود: رشد و بروز استعدادهای فرهنگی، ورزشی، اجتماعی محله با بهره‌گیری از اجرای برنامه‌ها در سطح مساجد و مراکز فرهنگی منطقه، غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه و ... از اهداف برپایی این پاتوق های فرهنگی است.
    شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: سیاست مدیریت شهری در توسعه امکانات زیرساختی در حوزه فرهنگی، استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و تقویت پیوندهای اجتماعی در سطح محلات و ارتقای سطح هویت شهروندی می‌باشد.
    وی در خصوص برگزاری امکان این پاتوق‌های فرهنگی عنوان کرد: شنبه‌های سینمایی در محلات شهید بهشتی، امام خمینی(ره) در کانون فرهنگی حضرت ابوالفضل، کانون فرهنگی شهید شعبانی و کانون فرهنگی فاطمیه برگزار می‌شود.
    فرقانی ادامه داد: دوشنبه‌های کتابخوانی در محلات خرمشهر و جنت در نمازخانه بوستان باغ ملی، کتابخانه یاس نبی و کانون فرهنگی هنرمند، سه‌شنبه‌های سلامتی در محلات امام خمینی(ره)، خرمشهر، امام رضا(ع) با اعزام سرویس سیار در سطح محلات، مشاور سلامت، غربالگی دیابت برگزار می‌شود.
    به گفته وی پنج شنبه‌های ورزشی نیز در محلات کوهسنگی و جنت در بوستان کوهسنگی و بوستان باغ ملی اجرایی می‌شود.

    تعداد بازدید: 10
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر