5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 10
    کد: 165153
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
    در نشست شهردار منطقه هشت و قاضی حقدادی مطرح گردید:

    پیشگیری و کاهش سطح تخلف ساختمانی هدف مشترک قوه قضاییه و مدیریت شهری

    نشست تخصصی شهردار منطقه هشت و معاون دادستان و سرپرست ناحیه هفت دادسرای عمومی و انقلاب مشهد (ویژه فضای مجازی و شهرسازی)
    پیشگیری و کاهش سطح تخلف ساختمانی هدف مشترک قوه قضاییه و مدیریت شهری

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : دکتر حجت فرقانی با تقدیر از همراهی قوه قضاییه در اعمال ضوابط قانونی در ساخت و سازهای شهری بیان داشت : کاهش سردرگمی مردم با همکاری و تعامل موثر مدیریت شهری و قوه قضاییه امکانپذیر میباشد .
    شهردار منطقه هشت در ادامه خاطر نشان ساخت : نقشه راهبردی شهرسازی سند توسعه و چشم انداز ساخت و ساز قانونی و و هدفمند شهر است لذا هدف مدیریت شهری بر این است که طرح های توسعه شهری مبتنی بر نیازهای شهر و شهروندان تدوین و اجرایی گردد.
    قاضی مهدی حقدادی ضمن تایید اهداف پیشگیرانه مدیریت شهری بیان داشت : هدف مشترک قوه قضاییه و مدیریت شهری رسیدن به حداقل ساخت و ساز خارج از ضوابط قانونی میباشد.
    معاون دادستان در فضای مجازی و شهرسازی در ادامه خاطر نشان ساخت : نیاز سنجی از کمیت و کیفیت درخواست های شهروندی میتواند از گسترش ساخت و ساز غیر قانونی پیشگیری نماید و نظارت بیشتر مدیریت شهری با حمایت بیشتر قوه قضائیه همراه است .
    پیگشگیری از ساخت و سازهای خارج از ظابطه در ارتفاعات جنوب شهر ؛ الزامات و ظوابط و مسائل مربوط به ساخت و سازهای بلند مرتبه اطراف حرم مطهر ؛ چگونگی نوسازی و بهسازی بافت فرسوده هسته مرکزی شهر و حفظ میراث فرهنگی موجود در بافت شهری از جمله موارد مطروحه در این نشست هم اندیشی بود .
     

    تعداد بازدید: 10
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر