اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 103
    کد: 165504
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
    به مناسبت سالروز واقعه خونین دهم دیماه 1357 مشهدمقدس صورت پذیرفت

    شهردار منطقه هشت : شهدای انقلاب در مشهد شهدای شاخص هویت شهر مشهد هستند .

    دیدار شهرار منطقه هشت و عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد با خانواده بانو شهیده الهه زینال پور – شهید واقعه 10 دی مشهد
    شهردار منطقه هشت : شهدای انقلاب در مشهد شهدای شاخص هویت شهر مشهد هستند .

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : دکتر حجت فرقانی در بازدید از خانواده شهیده انقلاب الهه زینال پور از شهدای واقعه 10 دیماه شهر مشهد بیان داشت : شهدای انقلاب در مشهد شهدای شاخص هویت شهر مشهد هستند .
    شهردار منطقه هشت در ادامه خاطر نشان ساخت : آشنایی شهروندان با شهدای انقلاب موجب می شود تا شهروندان بخصوص نسل جدید با اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی آشنا شده و در حفظ آنها کوشا باشند.
    وی در ادامه افزود : همان گونه که امروز نیازمندی بشر به اخلاق و معنویت اسلامی روزافزون است قشرجوان هم به حاکمیت روح اخلاق و معنویت اسلامی به شدت نیازمند است واین نیازمندی ، دائمی و همیشگی است و در این مسیر خانواده شهدا طلایه داران سلسله معنویت و اخلاق و فرهنگ ایثار و شهادتند .
    خانم رمارم عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در این دیدار که به مناسبت 10 دیماه برگزار شده بود بیان داشت : : صبر و صلابت و بصیرت خانواده بزرگوار شهدا .بهترین نمونه در ارائه عملی الگوی اخلاق و معنویت اسلامی در اقشار مختلف جامعه و حاکمیت این روح الهی در سطح جامعه است که شایسته تقدیر و سپاس است.
    عضو شورای اسلامی شهر مشهد با تقدیر و تکریم از مادر شهیده زینال پور خاطر نشان ساخت : تربیت شهدا در کانون خانواده فرهیخته و انقلابی نشان از تربیت صحیح و زحمات ارزشمند خانواده شهداست .خانواده شهدا گنجینه ارزشمند هویت انقلابی و فرهنگی و الگوی راهبردی ارشهای اخلاقی و تربیتی هستند .
    شایان ذکر است شهیده انقلاب الهه زینال پور دهم دی ماه 1357در چهاراه لشکر بر اثر برخورد با تانک وضربه مغزی شهید شد.


     

    تعداد بازدید: 103
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر