5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 6
    کد: 165583
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
    با هدف افزایش ضریب ایمنی؛ تسریع و سهولت در تردد خودروها و عابران پیاده صورت پذیرفت :

    خط کشی معابر شهری منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت : اجرای خط کشی معابر و عابرپیاده با هدف افزایش ضریب ایمنی تردد ، تسریع و تسهیل در تردد خودروها و برقراری نظم و تأمین امنیت شهروندان در خیابان های کوهسنگی و خرمشهر
    خط کشی معابر شهری منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت : اجرای خط کشی معابر و عابرپیاده با هدف افزایش ضریب ایمنی تردد ، تسریع و تسهیل در تردد خودروها و برقراری نظم و تأمین امنیت شهروندان
    در راستای ساماندهی شبکه معابر و ارتقای سطح ایمنی تردد عابران پیاده عملیات خط کشی معابر شهری منطقه هشت در خیابان های خرمشهر و کوهسنگی عملیاتی گردید.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، حجت فرقانی شهردار منطقه بابیان این مطلب گفت:با هدف بهبود عبور و مرور شهری و تامین ایمنی شهروندان انجام فعالیت های ترافیکی و خط کشی معابر شهری منطقه هشت در کنار سایر فعالیت ها در دستور کار قرار گرفته است. شهردار منطقه هشت:هدف از اجرای این عملیات را ضرورت تجدید و بهسازی خط کشی های عابر پیاده موجود و برای تامین ایمنی عبور عرضی ؛ ارتقاء ایمنی ؛ مناسب سازی و تسهیل تردد و پیشگیری از تصادفات را یکی دیگر از اهداف این عملیات دانسته و اظهار داشت: این خط کشی ها وسایط نقلیه را در مسیرهای صحیح هدایت نموده و از تصادفات احتمالی پیشگیری می نمایند .
    وی با بیان اینکه خط کشی معابر و خیابان ها از علائم مهم ترافیکی محسوب می شود و نقش بسزایی در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی شهروندان و روان سازی ترافیک دارد، افزود: به همین منظور عملیات خط کشی معابر شهری و خطوط ایستگاه های اتوبوس به طول 345 با رنگ سرد ترافیکی دردستور کار قرارگرفت و اجرائی گردید.
    شهردار منطقه هشت در پایان اجرای عملیات خط کشی معابر را در راستای ساماندهی شبکه معابر و فرهنگ سازی و جلب توجه شهروندان به خطوط و علائم راهنمایی و رانندگی، کاهش سوانح رانندگی و ارتقا ایمنی شهروندان دانست .
     

    تعداد بازدید: 6
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر