اوقات شرعی
 • یکشنبه،24 شهریور 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 419
    کد: 25585
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۳/۰۶

    بازدید نمایندگان مراکز آموزشی ناحیه 2 آموزش و پرورش مشهد از طرح توسعه کوهسنگی


    آگاهی سازی شهروندان از فرآیند خدمات رسانی شهرداری و تبدیل شهروندان به سفیران اطلاع رسانی شهری هدف اصلی اجرای تورهای بازدید پروژه های شهری میباشد.


    بازدید نمایندگان مراکز آموزشی ناحیه 2 آموزش و پرورش مشهد از طرح توسعه کوهسنگی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :
    آگاهی سازی و ایجاد شناخت از روند خدمات رسانی و چگونگی مدیریت شهری زمینه ساز انتقال اطلاعات به شهروندان در جهت ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان از نحوه عملکرد شهرداری باشد که سازمان شهروند مدار شهرداری مشهد در این مسیر گام برمیدارد .
    در راستای تعاملات فی مابین شهرداری منطقه هشت و سازمان های واقع در محدوده خدمات رسانی این منطقه و همچنین با هدف اگاهی سازی شهروندان از فرآیند گسترده خدمات رسانی سازمان شهروند مدار شهرداری؛ تور نیم روزه بازدید از پروژه های شهری ویژه شهروندان و اقشار تاثیر گذار منطقه هشت برگزار گردید.
    بازدید نمایندگان آموزش و پرورش از پارک موضوعی زیارت و طرح عظیم توسعه بوستان کوهسنگی و همچنین بازدید از نمایشگاه دائمی صنایع دستی در چهار سوق هنر و نمایشگاه عکس مشهد قدیم در همین راستا و با حضور کادر اداری و آموزشی ناحیه 2 آموزش و پرورش صورت پذیرفت.
    لازم به ذکر است آگاهی سازی عموم شهروندان نسبت به جایگاه بوستان فرهنگی و تفریحی کوهسنگی و اطلاع رسانی در خصوص طرح عظیم توسعه بوستان کوهسنگی از دیگر اهداف برگزاری این برنامه بازدید بود. گفتنی است پارک موضوعی زیارت ، نمایشگاه موضوعی است که با هدف ترویج فرهنگ صحیح میزبانی در میان  شهروندان مشهدی و معرفی آثار و برکات زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) احداث گردیده است.
    نمایندگان ناحیه 2 آموزش پرورش ضمن بازدید از بوستان بزرگ کوهسنگی؛ بازار چهار سوق هنر و نمایشگاه مشهد قدیم نیز از مراحل پیشرفت طرح توسعه بوستان بزرگ فرهنگی و تفریحی کوهسنگی نیز اطلاع کسب نمودند.
    شایان ذکر است انتقال تجربیات و آگاهی از فرآیند پروژه های اجرایی کلان شهر مشهد و همچنین چگونگی ساخت و مفاهیم ارزشمند زیارت در فرهنگسرای موضوعی زیارت دستاورد و حاصل برگزاری بازدید پروژه های شهری میباشد .
     

    تعداد بازدید: 419
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر