اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 302
    کد: 25652
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۳/۰۷

    بازدید مدیر عامل سازمان پارکها از کوهسنگی

    بازدید مهندس سلامی از روند پیشرفت طرح توسعه بوستان بزرگ کوهسنگی
    بازدید مدیر عامل سازمان پارکها از کوهسنگی

    بازدید از فرآیند طرح عظیم توسعه کوهسنگی + نظارت مستقیم و مستمر از فرآیند پیشرفت عملیات + ارائه راهکار تخصصی با بهره برداری از کمیته اجرایی و فنی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، با هدف آگاهی سازی و ایجاد زمینه جهت ارائه خدمات بهتر و اطلاع از روند پیشرفت عملیات اجرایی طرح توسعه کوهسنگی ، مهندس سلامی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری مشهد در بازدید میدانی به مشاهده آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح توسعه کوهسنگی پرداخت.
    با عنایت به نزدیک شدن زمان اتمام پروژ ها ی اجرایی طرح توسعه کوهسنگی و با هدف تسریع در اجرای دیگر قسمت های باقیمانده و در ادامه روند جاری برگزاری نشست های تخصصی بررسی وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی و نظر به لزوم و اهمیت نظارت بر طرح توسعه بوستان بزرگ کوهسنگی ؛ نشست تخصصی کمیته اجرایی طرح توسعه بوستان بزرگ کوهسنگی با حضور مهندس سلامی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری مشهد و مهندس خادم پیر شهردار منطقه هشت و مسئول پروژه طرح توسعه کوهسنگی و با محوریت ارائه گزارش کار از چگونگی پیشرفت طرح توسعه در محل اجرای پروژه با حضور تمامی اعضا برگزار گردید.
    بازدید از چگونگی و روند پیشرفت کار ؛شرح و توضیح میزان پیشرفت فیزیکی طرح ؛ میزان پیشرفت فیزیکی و مالی پروژه های عمرانی و فضای سبز ؛ چگونگی انجام پروژه های فضای سبز در سایت جنوبی کوهسنگی ، دریاچه مصنوعی و تکمیل مسیر های دوچرخه ؛ قطار و درشکه و نحوه دسترسی شهروندان به سایت طرح توسعه و ملزومات ترافیکی و ... از مطالب ذکر شده در این بازدید میدانی بود.
    شایان ذکر است ارائه راهکارهای تخصصی با حضور تمامی مدیران ذیربط حوزه فضای سبز و عمرانی شهر در راستای حصول به نتیجه و بهره برداری از این قطب گردشگری و تفریحی پایان بخش این نشست بود.


     

    تعداد بازدید: 302
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر