اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 16
    کد: 172530
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
    شهردار منطقه هشت :

    همراهی مدیرت شهری و ارتش در ترویج فرهنگ ورزش همگانی

    همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور و مشارکت قشرهای مختلف مردم و مسئولان شهری در حد فاصل میدان شریعتی تا بوستان کوهسنگی برگزار میگردد.
     همراهی مدیرت شهری و ارتش در ترویج فرهنگ ورزش همگانی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت دکتر حجت فرقانی با اعلام خبر فوق بیان داشت : با مشارکت گسترده عموم شهروندان، ورزشکاران و خانواده های ارتشیان دلاور و با هدف افزایش نشاط عمومی، تبیین ضرورت توجه بیشتر به ورزش همگانی و نقش ورزش در سلامت جامعه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به همت شهرداری منطقه هشت و و قرارگاه منطقه ای شمالشرق ارتش ؛ اداره ورزش و جوانان مشهد معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد در تاریخ جمعه 23 فروردین 1398 برگزار میگردد.
    شهردار منطقه هشت در ادامه افزود : این همایش به مناسبت گرامیداشت سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حمایه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان و با هدف فرهنگ سازی و ارتقای سلامت جسمی، روحی و ترویج ورزش در نهاد خانواده شهری اجرایی میگردد.
    دکتر فرقانی شهردار منطقه هشت در حاشیه این مراسم ؛ با بیان این موضوع که هدف از برگزاری این گونه همایش‌ها ترویج ورزش همگانی و ایجاد شورو نشاط درمیان خانواده‌ها است گفت : با گرفتاری های زندگی اجتماعی امروز برگزاری این همایش ها می‌تواند در فرهنگ سازی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی موثر باشند. به همین منظور تلاش می‌شود با برگزاری همایش‌های پیاده‌روی، در راستای ارتقای ورزش همگانی در جامعه اقدام و نیز در راستای توسعه‌ی آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به افراد جامعه ، گام‌های بیش‌ترو موثرتری برداشته شود.
    دکتر فرقانی شهردار منطقه هشت در پایان همراهی مدیرت شهری و ارتش در ترویج فرهنگ ورزش همگانی را گامی مهم در ترویج فرهنگ ورزش و تفریحات سا لم، و پر کردن اوقات فراغت خانواده ها دانست .
    شایان ذکر است همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ساعت 7 صبح جمعه 23 فروردین 1398 حد فاصل میدان شریعتی تا بوستان کوهسنگی برگزار میگردد.

     

    تعداد بازدید: 16
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر