اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 34
    کد: 172613
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
    شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد.

    اجرای آیلند میانی خیابان ابن سینا

    این اقدام به منظور بهبود معضل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در معابر شهری و همسان‌سازی چشم انداز خیابان ابن سینا به عنوان یکی از کریدورهای ارتباطی مرکز شهر انجام شده است.
    اجرای آیلند میانی خیابان ابن سینا

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: در راستای زیباسازی منظر شهری و بهبود عبور و مرور، جمع‌آوری نرده‌ها و اجرای آیلند میانی خیابان ابن سینا، حدفاصل خیابان ابن سینا تا تقاطع چمران 13 به طول حدود 500 متر در دست اقدام است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی افزود: هدف از اجرای این پروژه جداسازی مسیر رفت و برگشت، ایمن‌سازی معبر، کاهش خطر تصادفات عابران پیاده، روانی جریان ترافیک با حذف تداخل مسیرهای رفت و برگشت می‌باشد.
    وی بیان کرد: با توجه به این نکته که خیابان ابن سینا و چمران یکی از راه‌های ارتباطی هسته مرکزی شهر و کانون تمرکز مراکز درمانی و خدماتی می‌باشد و این امر موجب افزایش تردد عابران پیاده و وسایل نقلیه در این خیابان می‌باشد؛ با انجام مطالعات و برنامه‌ریزی‌های مقدماتی اقدام به احداث آیلند میانی در این خیابان کرده‌ایم.
    شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: این اقدام به منظور بهبود معضل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در معابر شهری و همسان‌سازی چشم انداز خیابان ابن سینا به عنوان یکی از کریدورهای ارتباطی مرکز شهر انجام شده است.
    وی در پایان خاطرنشان کرد: اعتبار این پروژه یک میلیارد ریال و مسیر این پروژه 500 مترطول است که به همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه در حال اجرا است.

    تعداد بازدید: 34
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر