اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 15
    کد: 172685
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
    شهردار منطقه هشت خبر داد :

    طرح صبح ورزش زندگی ویژه بانوان در مساجد و سالن های ورزشی سطح منطقه هشت

    در راستای ترویج ورزش همگانی و ارتقای سطح کیفی سلامت بانوان شهروند، تربیت بدنی شهرداری منطقه هشت اقدام به برگزاری طرح صبح ورزش زندگی در قالب کلاس های ورزش صبحگاهی در مساجد و سالن های سطح محلات منطقه هشت به صورت رایگان نمود .
    طرح صبح ورزش زندگی ویژه بانوان در مساجد و سالن های ورزشی سطح منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : طرح صبح ورزش زندگی که با هدف کاهش فقر حرکتی، ارتقای کیفی سلامت و ترویج ورزش همگانی در بین بانوان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود با تسهیل دسترسی شهروندان به مراکز مجری طرح و استفاده از مربیان مجرب زمینه حضور حداکثری بانوان را میسر کرده است و به عنوان یکی از برنامه‌های اوقات فراغت که مدیریت شهری برای شهروندان تدارک دیده، در حال اجراست.
    شهردار منطقه هشت با با تشریح اهداف اجرای این طرح بیان داشت : با عنایت به لزوم برنامه ریز جهت ورزش بانوان و ترویج ورزش همگانی در فضاهای و سطح محلات با بهره گیری از نهادهای فرهنگی-محلی مدیریت شهری اقدام به برگزاری این طرح نموده است.
    دکتر فرقانی در خصوص اجرای طرح " صبح ورزش زندگی " نیز بیان داشت در حال حاضر 11 سالن ورزشی را برای ورزش بانوان اختصاص داده ایم که این سالن ها عبارتند از: سالن چمران، سالن پایداری نبش نامجو 1، سالن شهید جهاد مغنیه، مسجد الرسول ؛ فرهنگسرای کودک و اینده ؛ مسجد ابا عبدالله ؛ مسجد فاطمیه ؛سالن میعاد ؛مسجد ولیعصر ؛حسینیه شهید دلدار میزبانی ورزش بانوان را برعهده دارند.

    تعداد بازدید: 15
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر