اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 20
    کد: 172774
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
    نایب رئیس شورای اسلامی شهر در جلسه کمیته نظارتی شهردار ی منطقه هشت بیان نمود :

    پاکبانان سفیران خدمات رسانی و قشر خدوم و زحمت کش جامعه شهروندی هستند.

    تقدیر و تکریم پاکبانان شهرداری منطقه هشت در کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر با حضور مهندس موحدی زاده نایب رئیس شورای اسلامی شهر، جناب آقای دکتر اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی و زیارت شورای اسلامی شهر و دکتر حجت فرقانی شهردار منطقه هشت صورت پذیرفت.
    پاکبانان سفیران خدمات رسانی و قشر خدوم و زحمت کش جامعه شهروندی هستند.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت موحدی زاده اعلام کرد: پاکبانان برای پاکیزکی شهر و محیط زیست شهری زحمات فراوانی می کشند که قابل تقدیر است، اما شرایط ایده آل زمانی محقق می شود که هر کدام از ما به عنوان یک فرد در این جامعه به مسئولیت خود در قبال محافظت از طبیعت و محیط زیست و پاکیزه نگه داشتن زمین درست عمل کنیم و در این زمینه مسئولانه برخورد کنیم.
    وی در ادامه خاطر نشان کرد: پاکبانان قشر خدوم و زحمت کش جامعه شهروندی و اقدامات پاکبانان تاثیر گذاری مستقیم در ایجاد سلامت محیطی شهر دارد که این جایگاه ارزشمند برای مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مورد تاکید و توجه است .
    وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از پاکبانان نمونه و امانت دار خدمات شهری منطقه هشت ،اظهار کرد: پاکبانان با تلاش و همت خود آرامش را برای مردم به ارمغان می آورند و ما هم باید سعی کنیم تا موجبات آرامش و رفاه این قشر پرتلاش و زحمت کش را فراهم نماییم .

    تعداد بازدید: 20
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر