اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 22
    کد: 172846
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

    آغاز عملیات عمرانی اصلاح و بازسازی پیاده‌رو خیابان امام خمینی (ره)

    هدف از اجرای این پروژه عظیم تسهیل حرکت عابران و بهبود عبور و مرور و همچنین افزایش زیبایی بصری شهر، بهبود سیما و منظر معابر هسته اصلی پایتخت معنوی ایران و؛حفظ و ارتقای هویت شهری و در نهایت استانداردسازی پیاده‌رو ای معابر جهت بهره‌برداری شهروندان از خدمات شهر است.
    آغاز عملیات عمرانی اصلاح و بازسازی پیاده‌رو خیابان امام خمینی (ره)

    شهردار منطقه 8 مشهد از آغاز عملیات عمرانی اصلاح و بازسازی پیاده‌رو خیابان امام خمینی (ره) حدفاصل میدان امام خمینی و میدان انقلاب خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی بیان کرد: خیابان امام خمینی (ره) یکی از خیابان‌های اصلی منطقه بوده و با توجه به موقعیت جغرافیایی و تردد بالای عابران پیاده در سطح این خیابان، عملیات ساماندهی و نوسازی مسیر پیاده‌رو، بازسازی باغچه‌ها، اصلاح و بازسازی سنگ جداول، اصلاح شیب بندی کف و رفع موانع با به متراژ1300 مترمربع آغاز شده است.
    وی افزود: اجرای این طرح با هدف تسهیل در رفت و آمد عابران پیاده و ارتقاء کیفیت گذر، امنیت خاطر عابران و فراهم کردن محیطی تمیز و جذاب و استفاده بهینه از عرض معابر انجام شده و امید است امسال بیش از سال گذشته مشکلات پیاده‌روها رصد و پیگیری تا استانداردهای لازم در همه‌ی پیاده روها رعایت شود.
    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: هدف از اجرای این پروژه عظیم تسهیل حرکت عابران و بهبود عبور و مرور و همچنین افزایش زیبایی بصری شهر، بهبود سیما و منظر معابر هسته اصلی پایتخت معنوی ایران و؛حفظ و ارتقای هویت شهری و در نهایت استانداردسازی پیاده‌رو ای معابر جهت بهره‌برداری شهروندان از خدمات شهر است.

    تعداد بازدید: 22
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر