اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 448
    کد: 25709
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۳/۰۸

    تقدیر نماینده هیات امنای مساجد و شهروندان از همکاری سازنده شهرداری منطقه هشت در طرح بهبود امور مساجد

    منطقه هشت منطقه برتر طرح بهبود امور مسجد
    تقدیر نماینده هیات امنای مساجد و شهروندان از همکاری سازنده شهرداری منطقه هشت در طرح بهبود امور مساجد

    شهردار منطقه 8 مشهد با اشاره به بهسازی و بازسازی 55 مسجد، از کسب رتبه برتر منطقه در اجرای طرح بهبود امور مساجد در بین مناطق مشهد خبر داد.
    مهندس خادم پیر شهردار منطقه هشت اطلاع داد : با توجه به اهداف و برنامه‌ریزی مدیریت شهری مبنی بر حضور موثر و مشارکت سازنده در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و از آنجا که مساجد یکی از پایگاه‌های مهم فرهنگی و مذهبی محسوب می‌شود، طرح بهبود امور مساجد در منطقه 8 مشهد با تحت پوشش قرار گرفتن 55 مسجد اجرا گردید.
    در این دیدار صمیمانه نماینده هئات امنا و ائمه جماعات ضمن تقدیر از فعالیت‌های مثبت شهرداری در حوزه‌های مختلف، تعاملات مدیریت ارشد شهری و شهردار منطقه 8 را با ائمه جماعات به ویژه در ارتباط با مسائل عمرانی، ‌تجهیزاتی و فرهنگی مساجد مثبت ارزیابی کرده و از محوریت قرار گرفتن مساجد در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی طی سال‌های اخیر تقدیر و تشکر کرده و یادآور شدند شهر مشهد به کارگاه عمرانی - فرهنگی تبدیل شده است که همه مسوولان شهری در فضایی آرام به خدمت به شهروندان مشغول هستند.
    علیرضا خادم‌پیر در این خصوص گفت: وی افزود: طرح بهبود امور مساجد و مساعدت در انجام تعمیرات بهسازی و زیباسازی ساختمان‌های مساجد هر ‌ساله پس از بررسی درخواست‌های مساجد و با مشارکت شهروندان انجام می‌شود که با توجه به مجاورت منطقه 8 مشهد با قلب زیارتی مشهد و تنوع و تکثر مساجد این طرح با نتایج قابل قبولی به اتمام رسید.
    خادم‌پیر بیان کرد: در راستای این طرح تاکنون 55 مسجد با اعتباری بالغ بر5/7 میلیارد ریال میلیون بازسازی و بهسازی شده است. شهردار منطقه 8 مشهد ادامه داد: با توجه به اقدامات منطقه در این خصوص پس‌ از بررسی و ارزیابی‌های کمی ‌و کیفی صورت گرفته از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد این منطقه رتبه برتر طرح بهبود امور مساجد را در بین مناطق کسب کرد.
    شایان ذکر است در این نشست صمیمی از زحمات و تعاملات صورت گرفته شده از سوی شهردار منطقه هشت ؛ معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت و دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی مشهد تقدیر و تشکرگردید.
     

    تعداد بازدید: 448
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر