اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 14
    کد: 173052
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
    شهردار منطقه هشت :

    کمیته تعالی ابزاری در راستای حرکت در مسیر رشد و توسعه سازمانی

    نشست تخصصی اعضای کمیته تعالی شهرداری منطقه 8 مشهد
    کمیته تعالی ابزاری در راستای حرکت در مسیر رشد و توسعه سازمانی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، دکتر حجت فرقانی ، شهردار منطقه 8 مشهد با اعلام این خبر بیان داشت : : هدف از تشکیل این جلسه استفاده بهتر از پیشنهادات همکاران اجرای بهتر برنامه نظام پیشنهادات اداری و ارتقای سطح بهره وری منابع انسانی و اجرای صحیح نظام آراستگی بوده است.
    دکتر فرقانی با بیان اینکه نظام پیشنهادات اداری ابزاری برای حرکت در مسیر رشد و تعالی سازمانی است افزود: شرح وظایف کمیته تعالی، بکارگیری اجرای سیاست های ابلاغی از سوی شورا و کمیسیون تعالی، هدایت و کنترل اقدامات طراحی شده در مسیر تعالی درحوزه تخصصی سازمانی است .
    شهردار منطقه 8 مشهد در ادامه خاطر نشان ساخت : : یکی از وظایف این کمیته کمک به اصلاح فرآیندهای اجرایی و مالی در حوزه های کاری است و اعضای کمیته موظف هستند این موارد را دائم رصد نموده و در جلسات ماهیانه این کمیته مطرح نمایند.
    شهردار منطقه هشت با اشاره به نواقص زیر ساختی و سخت افزاری در حوزه ساختمان و تاسیسات اداری گفت: ساماندهی و تکریم منابع انسانی اولویت اداری و پشتیبانی حوزه مدیریت شهری منطقه هشت میباشد که با همکاری تمامی رئوس زیر مجموعه پیگیری و به سرانجام خواهد رسید.
    دکتر فرقانی در پایان خاطرنشان کرد: هم فکری و هم اندیشی در رابطه با موضوعات تعالی سازمانی و ارتقا سطح بهره وری مدیریت شهری منطقه هشت همواره مورد توجه مدیریت شهری این منطقه بوده است و برهمین اساس و با توجه به لزوم مشارکت بیشتر همکاران در تلاش هستیم تا نظام نامه این طرح به شایستگی در سطح منطقه اجرائی گردد.
    دکتر فرقانی در خاتمه اظهارامیدواری کرد تا همکاری مدیران و کارمندان برای اجرای بهتر و ساماندهی و رفع هر گونه اشکال و ایراد مفید و مثمر ثمر واقع شود.

     

    تعداد بازدید: 14
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر