اوقات شرعی
 • یکشنبه،31 شهریور 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 13
    کد: 173161
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۰۲

    شهردار منطقه هشت : ارتقای انظباط شهری با مشارکت شهروندان

    گزارش عملکرد واحد رفع سد معبر شهرداری مطنقه هشت در سال 97
    شهردار منطقه هشت : ارتقای انظباط شهری با مشارکت شهروندان

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : دکتر حجت فرقانی شهردار منطقه 8 مشهد با بیان این مطلب گفت : تامین آرامش روحی و روانی شهروندان وایجاد محیطی شاداب و پویا برای ساکنان شهربهشت و زائران امام هشتم(ع) دارای اهمیت و اولویت است. برهمین اساس و از ابتدای سال 97 و با هدف زیبا سازی نمای بصری شهری و ایجاد آراستگی فضا و تامین طراوت ،شادابی و نشاط برای بین شهروندان و زائران واحد رفع سد معبر اداره خدمات شهری منطقه با تمام توان به ارائه خدمت پرداخته است .
    شهردار منطقه هشت با بیان اهم اقدامات واحد سدمعبر منطقه درطول این مدت اظهار نمود : متاسفانه پدیده سدمعبر،علاوه براینکه موجب برهم خوردن آرامش شهر وشهروندان می شود ؛ یکی ازمشکلات اساسی شهرمحسوب می شود و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری است.درهمین راستا و در سال 97 شهرداری منطقه هشت در راستای جلوگیری از بی انضباطی و هرج و مرج در معابر شهری و کاهش آلودگی محیط و افزایش رضایتمندی عمومی، با موارد سدمعبر برخورد و نسبت به صدور 3764 مورد اخطاریه و جمع آوری لازم اقدام نموده است.
    دکتر فرقانی درادامه با اشاره به نظارت کامل نیروهای اجرائی واحد رفع سد معبر در منطقه هشت بیان داشت :با توجه به موقعیت استراتژیک منطقه هشت در هسته مرکزی شهر و مجاورت با حرم مطهر رضوی و تعداد 3349 مورد دستفروش با هدف ارتقای نظم عمومی در سطح معابر جمع اوری گردیده است .
    وی در ادامه افزود : تعداد 3543 مورد تابلو و بنر نازیبا و فاقد مجوز و فرسوده با هدف ارتقای زیبایی و نظم بصری شهر در سطح معابرجمع آوری گردیده است .
    شهردار منطقه هشت در پایاین ضمن تقدیر از تلاش کلیه پرسنل خدوم شهرداری خاطرنشان ساخت : فرهنگ سازی و اطلاع رسانی برای شهروندان همواره دراولویت و دستور کار شهرداری قراردارد تا اهالی محلات با مشارکت خود، متولیان امور شهری را در نظافت معابر ورفع مصادیق سد معبر یاری کنندو این امر نیازمند عزم همه ماست چراکه ارتقای انظباط شهری و ساختن شهری پاک و آرام اصلی ترین خواسته مشترک مدیریت شهری و شهروندان مشهدی است.
     

    تعداد بازدید: 13
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر