اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 19
    کد: 173609
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
    شهردار منطقه 8 مشهد در پاسخگویی به شهروندان در مرکز ارتباط مردمی 137:

    امسال چند پروژه بزرگ عمرانی در این منطقه اجرا خواهد شد/ با تاکیدات شهردارمشهد درخواست های خرد عمرانی شهروندان را اجرایی خواهیم کرد

    شهروندان گلایه هایی از آسفالت نکردن محل های حفاری شده توسط شرکت های خدماتی که پیمانکاران باید نسبت به آن پاسخگو باشند، داشتند اما نیاز است این اطلاع رسانی به آنها انجام شود که در راستای حفظ یک وحدت رویه پیمانکاران موظف هستند که پس از یک هفته ازانجام کار محل را مرمت و آسفالت کنند.
    امسال چند پروژه بزرگ عمرانی در این منطقه اجرا خواهد شد/ با تاکیدات شهردارمشهد درخواست های خرد عمرانی شهروندان را اجرایی خواهیم کرد

    شهردار منطقه 8 مشهد بااشاره به اینکه امسال سال اجرای پروژه های عمرانی در شهر است، گفت: بر این اساس امسال 4 یا 5 پروژه عمرانی بزرگ در این منطقه اجرا خواهد شد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی در حاشیه حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 جهت پاسخگویی مستقیم به مشکلات، پیشنهادات، انتقادات و درخواست های شهروندان با تقدیر از اقدامات مرکز 137 و تاثیرگذاری آن در برقراری ارتباط مستقیم میان مردم و مدیریت شهری اظهار کرد: در تماس هایی که امروز در این مرکز پاسخ داده شد مردم از مرکز 137 در خصوص ایجاد برقراری ارتباط مستقیم و پاسخگویی مدیران شهرداری به شهروندان و پیگیری مطالبات شهروندان از سوی این مرکز ابراز رضایت داشتند.
    وی افزود: شهروندان گلایه هایی از آسفالت نکردن محل های حفاری شده توسط شرکت های خدماتی که پیمانکاران باید نسبت به آن پاسخگو باشند، داشتند اما نیاز است این اطلاع رسانی به آنها انجام شود که در راستای حفظ یک وحدت رویه پیمانکاران موظف هستند که پس از یک هفته ازانجام کار محل را مرمت و آسفالت کنند.
    وی با بیان اینکه اگر بعد از 2 ماه و پس از تذکراتی که از سوی شهرداری منطقه به پیمانکار و شرکت های خدماتی داده می شود، اقدام به مرمت و آسفالت معبر نکنند شهرداری منطقه مستقیم وارد عمل می شود، اضافه کرد: اما شهروندان از این روند اطلاع ندارند و شهرداری را مخاطب گلایه های خود قرار می دهند که اگر این موضوع از سوی مرکز 137 به شهروندان اطلاع رسانی شود بازخورد مثبتی خواهد داشت.
    فرقانی گفت: یکی از موضوعات مورد تاکید شهردار مشهد توجه به درخواست های خرد شهروندان است که بیشتر عمرانی است لذا از ابتدای سال به همکاران حوزه فنی ماموریت داده ایم که مشکلات و معضلاتی را که در این حوزه در منطقه وجود دارد را شناسایی کنند از جمله محل هایی که دچار آبگرفتگی می شوند، جوی و جداول که نیاز به ترمیم دارند و مشکلات فضای سبز و همچنین درخواست های شهروندانی که از طریق تماس با 137 اطلاع رسانی می شود.
    شهردار منطقه 8 مشهد افزود: امروز نیز با حضور در مرکز 137 به تماس های شهروندان در خصوص مشکلات و درخواست های آنها پاسخگویی کرده و برای رفع این مشکلات و پاسخ به درخواست های آنها از مرکز درخواست بودجه خواهیم کرد که با تامین اعتبار با اولویت بندی اجرایی و نتیجه آن را به استحضار مردم خواهیم کرد.
    وی ادامه داد: بخش زیادی از درخواست های شهروندان که در تماس های تلفنی با مرکز 137 به آن پاسخ دادیم مربوط به اراضی ذکریا است که طی آن مردم خواستار ارائه خدمات بیشتر در حوزه آسفالت و زیرسازی معابر، جوی و جدول در اراضی توس گستر و رفع انسداد برخی از مسیرها از سوی شهرداری بودند.
    وی اضافه کرد: با توجه به اینکه اراضی توس گستر هنوز تحویل شهرداری منطقه نشده است در حال حاضر نمی توانیم اعتباری برای این اقدامات در نظرگرفته و کار عمرانی در اراضی توس گستر انجام دهیم زیرا ابتدا پیمانکار طرح که راه و شهرسازی است باید پروژه را تکمیل و آن را تحویل شهرداری دهند.
    فرقانی با بیان اینکه جلساتی در این رابطه با آنها برگزار شده است، اظهار کرد: در این جلسات قول داده اند تا پایان سال تمام این محدوده را به صورت برنامه ریزی شده از نماز 25 تا نماز 29 آماده سازی و تحویل شهرداری منطقه دهند تا خدمات کامل را به شهروندان ارائه دهیم زیرا در حال حاضر به دلایلی که اعلام شد خدمات به صورت روز در میان انجام می شود لذا برای ارائه خدمات کامل ابتدا باید زیرساخت ها آماده و تحویل شهرداری داده شود.
    وی با اشاره به اینکه امسال سال پر پروژه ای خواهد بود، گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده علاوه بر پروژه های خرد، 4 یا 5 پروژه عمرانی بزرگ در منطقه اجرا خواهد شد که امیدواریم با تعامل خوبی که با ارگان های نظامی و دستگاه هایی که بیشتر آنها در سطح منطقه مستقر هستند خواهیم داشت این پروژه ها را در منطقه اجرایی کنیم.

    تعداد بازدید: 19
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر