اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 27
    کد: 174189
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
    در منطقه8 انجام می‎شود؛

    رویداد فرهنگی مردمی رمضان «بهار جان ها»

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان، با هدف ارتقای سطح تعاملات اجتماعی شهروندان و مدیریت شهری رویداد فرهنگی مردمی رمضان «بهار جان‎ها» در این منطقه برگزار می‎شود.
    رویداد فرهنگی مردمی رمضان «بهار جان ها»

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان و با هدف ارتقای سطح تعاملات اجتماعی شهروندان و مدیریت شهری
    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر برگزاری رویداد مردمی رمضان بهار جان ها هدف از برگزاری این مراسم را گسترش معنویت، ترویج ارزش‌های دینی و اخلاقی، استفاده از فرصت و فضای معنوی ماه رمضان برای ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، استفاده بهینه از مراکز محلات و کانون های شهروندی در ترویج همدلی های مردمی میباشد.
    دکتر حجت فرقانی در ادامه خاطر نشان ساخت : با عنایت به اینکه مساجد مهمترین پایگاه اجتماعی و فرهنگی محسوب می شوند و در بعد فرهنگی برنامه های زیادی در طول سال بویژه در ماه مبارک رمضان برگزار می شود. معاونت فرهنگی و اجتماعی در نظر دارد با هدف تقویت بعد اجتماعی و بهره گیری از پتانسیل های محلی اقدام به برگزاری رویداد مردمی رمضان "بهار جان ها "نماید .وی در ادامه افزود : جشنواره بهار جان ها با مشارکت شورای اجتماعی محلات و مساجد محوری و فعال سطح منطقه هشت و در قالب اجرایی از جمله ترتیل قرآن ؛ ایستگاه سلامت، یک افطاری ساده و همایش های فرهنگی تفریحی ورزشی برگزار میگردد.
    شایان ذکر است رویداد فرهنگی مردمی رمضان بهار جان ها به مدت 30 شب در ماه مبارک رمضان و در بولوار نامجو – نامجو 2 با شمارکت شورای اجتماعی محلات از ساعت 19 الی 22 برگزار میگردد.
     

    تعداد بازدید: 27
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر