اوقات شرعی
 • یکشنبه،31 شهریور 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 23
    کد: 176543
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۳

    برگزاری همه روزه ملاقات عمومی با شهردار منطقه 8 مشهد

    اجرای مداوم برنامه ملاقات‌های عمومی علاوه بر اینکه افزایش ارتباط بدنه مدیریت شهری با آحاد شهروندان و کاهش دوباره کاری در انجام مراحل کار را به دنبال دارد، موجب می‌گردد شهروند توانمند، مطالبه‌گر و آشنا با حقوق و تکالیف خود شود و در روند و حرکت مدیریت شهری نقشی مشارکتی داشته باشد.
    برگزاری همه روزه ملاقات عمومی با شهردار منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: به منظور تحقق آرمان‌های شهروندمدارانه، در چارچوب ارتباط مستقیم مردم با مسئولان برنامه ملاقات عمومی شهردار این منطقه، با هدف پیگیری مطالبات و رسیدگی ویژه به مشکلات و نیازمندی‌های شهروندان، هر روز برگزار می‌شود.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، قربانعلی شیرازی با اعلام مطلب بالا خاطرنشان کرد: ملاقات عمومی با شهروندان ابزار مناسب اعتمادسازی، برقراری ارتباط موثر با شهروندان و شناسایی و رسیدگی به مشکلات شهروندی است.
    وی ادامه داد: به منظور تسریع و تسهیل در روند رسیدگی به درخواست‎ها و مشکلات شهروندی، همچنین برقراری ارتباطی موثر با شهروندان و رسیدگی به درخواست‌‎های آنان که از دغدغه‌‎های اصلی مدیر منطقه و از ملزومات مدیریت شهری است، همه روزه به صورت حضوری پاسخگوی سوالات شهروندان هستیم.
    شیرازی با تاکید بر اینکه شهر اخلاقی و آرمانی در سایه وجود شهروند فرهنگ مدار محقق می‌شود، گفت: اجرای مداوم برنامه ملاقات‌های عمومی علاوه بر اینکه افزایش ارتباط بدنه مدیریت شهری با آحاد شهروندان و کاهش دوباره کاری در انجام مراحل کار را به دنبال دارد، موجب می‌گردد شهروند توانمند، مطالبه‌گر و آشنا با حقوق و تکالیف خود شود و در روند و حرکت مدیریت شهری نقشی مشارکتی داشته باشد.
    وی افزود: ایجاد زمینه ارتباط موثر با شهروندان و گسترش زمینه‌های رسیدگی به درخواست‌های آنان از طریق انجام مدون برنامه ملاقات‌های عمومی با مراجعان یکی از اهداف مدیریت شهروندمدار و از اصولی‌ترین روش‌های جلب رضایت عمومی در مدیریت شهری منطقه 8 است که در همین راستا و به منظور رفاه حال شهروندان، و ساماندهی امور شهروندان و همچنین با هدف تکریم ارباب رجوع و احقاق حقوق شهروندی امکان برگزاری روزانه این ملاقات‎ها را در دستور کار خود قرار داده است.
    شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: با تداوم برگزاری جلسات دیدار مردمی، خواهیم توانست گام‌های عملی در راستای تحقق همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان مدیریت شهری برداریم و رضایت خاطر شهروندان گرامی را جلب کنیم.
    گفتنی است شهروندان می‌توانند با مراجعه به دفتر شهردار منطقه 8 ضمن دیدار با شهردار مشکلات؛ و درخواست‌های خود را مطرح نمایند.

    تعداد بازدید: 23
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر