اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 27
    کد: 177444
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۵

    جمعه‌های خانوادگی

    دورهمی‌های خانوادگی با هدف ایجاد شور و نشاط برای شهروندان هر جمعه در بولوار شهیدان خلیلی برگزار می‌شود
    جمعه‌های خانوادگی

    شهردار منطقه8 با اعلام این خبر گفت: حضور افراد در خانواده در بحث نشاط اجتماعی و وضعیت کلی جامعه بسیار مهم و تأثیرگذار است. اگر بتوانیم برنامه‌های فرهنگی و تفریحی ویژه خانواده برگزار کنیم، می‌توانیم علاوه‌بر ایجاد ساعاتی مرفه برای افراد حس باهم‌بودن را در آن‌ها تقویت کنیم.
    مهندس علی شیرازی در ادامه افزود : بودن در کنار خانواده موجب احساسات مثبت و رضایت‌بخشی می‌شود که هر فردی در زندگی اجتماعی‌اش آن را تجربه می‌کند. این احساسات مثبت به ارتقای سلامت روانی و اجتماعی منتهی می‌شود.
    وی با اشاره به این موضوع که حس تعلق و همبستگی اجتماعی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، ارتقای شاخص‌های سلامت روانی و اجتماعی، افزایش رضایت از زندگی را به دنبال خواهد داشت گفت: برای ارتقای نشاط اجتماعی، باید فضایی در جامعه ایجاد کنیم که اعضای خانواده بیشتر در کنار یکدیگر باشند و از لحظات بودن با هم استفاده کنند.
    شیرازی در پایان خاطر نشان ساخت : تابستان امسال در نظر گرفتیم تا اعضای خانواده را در خیابان شهیدان خلیلی گرد هم بیاوریم و ساعاتی خوش را با بازی‌های فکری، ورزشی، موسیقی سنتی و بازی با ماسه و شن برایشان رقم بزنیم. این دورهمی‌های خانوادگی هر جمعه از ساعت 19 الی 21:30برگزار خواهد شد.
     

    تعداد بازدید: 27
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر