اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 34
    کد: 177590
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
    در راستای ترویج فرهنگ و معارف رضوی و ایجاد شادابی و نشاط شهروندان صورت می‌پذیرد:

    برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی همزمان با دهه کرامت در منطقه 8 مشهد

    دغدغه اصلی زائران زیارتی توام با آرامش است و این امر مستلزم تلاش خادمان شهر بهشت است تا با برنامه‌ریزی صحیح امنیت، آرامش و رفاه را برای زائران فراهم آورند.
    برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی همزمان با دهه کرامت در منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی همزمان با دهه کرامت در منطقه خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : مهندس علی شیرازی با تبریک ایام دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) عنوان کرد: دهه کرامت به عنوان یک رخداد فرهنگی، ملی و مذهبی فرصت بسیار مناسبی برای حضور شهروندان در ویژه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و ایجاد شور و نشاط در سطح شهر است.
    وی با بیان اینکه شهرداری منطقه 8 مشهد همزمان با ایام دهه مبارک کرامت برنامه‌های متنوعی تدارک دیده است، افزود: این برنامه‌ها جهت گرامیداشت این دهه و ترویج سیره‌ی اخلاقی اجتماعی و فرهنگی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) در بین ارادتمندان تدارک دیده شده است.
    شیرازی با اعلام اینکه در تلاشیم تا به بهترین نحو ممکن ارائه خدمت کنیم، اظهار داشت: دغدغه اصلی زائران زیارتی توام با آرامش است و این امر مستلزم تلاش خادمان شهر بهشت است تا با برنامه‌ریزی صحیح امنیت، آرامش و رفاه را برای زائران فراهم آورند.
    وی خاطرنشان ساخت: دهه کرامت فرصت تعامل مدیریت شهری و شهروندان و ترویج و نهادینه کردن فرهنگ منور رضوی میلاد حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) و نیز خواهر بزرگوار ایشان کریمه اهل بیت (ع) که مظهر عصمت و نجابت می‌باشند فرصتی برای آشنایی بیشتر با خاندان رسالت و درس‌آموزی از آنان است .
    شهردار منطقه 8 مشهد با بیان اینکه امیدوارم همه ما بتوانیم از آموزه‌های نورانی آنان در زندگی خود بهره ببریم، افزود: این ویژه برنامه‌ها با هدف ترویج فرهنگ دینی، برقراری ارتباط عمیق با خاندان عصمت و طهارت و ایجاد شادی و نشاط در بین شهروندان برای گام برداشتن در مسیر رشد و تعالی برگزار شده است.
    شیرازی در خصوص این برنامه‌ها گفت: برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی شهر شاد، برگزاری مسابقات بسکتبال محلات بانوان، برگزاری مسابقات والیبال محلات بانوان، فضاسازی ویژه خیابان امام رضا(ع)، جشنواره شب‌های جنت، پرواز بادبادک‌ها در بوستان کوهسنگی، جشن ویژه دختران بی سرپرست بهزیستی و تحت پوشش کمیته امداد و همایش ورزشی تفریحی برخی از این برنامه‌ها است.
    وی عنوان کرد: همچنین برنامه‌های دیگری همچمون پاتوق تجربه، ایستگاه سلامت فشار خون، توررایگان تشرف به حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) در محلات مختلف سطح منطقه، برگزاری جشن منطقه‌ای امام مهربانی‌ها در بوستان کوهسنگی با برنامه‌های متنوع از جمله سخنرانی، مولودی خوانی، مسابقه، سرود، تئاتر و نورافشانی و نیز همچنین جشن‌های مردمی و محلی که با مشارکت تشکل‌های سطح منطقه و مساجد در شب میلاد امام رضا (ع) برگزار خواهد شد، تدارک دیده شده است.

    تعداد بازدید: 34
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر