اوقات شرعی
 • پنج شنبه،28 شهریور 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 33
    کد: 178561
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
    شهردار منطقه 8 مشهد در اختتامیه چهارمین دوره مسابقات پیشکسوتان فوتسال عنوان کرد:

    تکریم پیشکسوتان زمینه‌ساز گسترش فرهنگ ورزش

    چهارمین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان مشهد مقدس در دو رده سنی 41 تا 46 سال و 47 سال به بالا به میزبانی تربیت بدنی شهرداری منطقه 8 با حضور 36 تیم در محل مجموعه ورزشی شهید جهاد مغنیه برگزار گردید .
    تکریم پیشکسوتان زمینه‌ساز گسترش فرهنگ ورزش

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، مهندس شیرازی بیان کرد: چهارمین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان مشهد مقدس در دو رده سنی 41 تا 46 سال و 47 سال به بالا به میزبانی تربیت بدنی شهرداری منطقه 8 با حضور 36 تیم در محل مجموعه ورزشی شهید جهاد مغنیه برگزار گردید .
    شهردار منطقه هشت با اعلام این خبر گفت : با توجه به بازخوردهای مثبت و موثر از برگزاری ادوار قبلی مسابقات فوتسال پیشکسوتان ، مقرر گردید برای چهارمین سال متوالی مدیریت شهرداری منطقه هشت میزبان برگزاری مسابقات پیشکسوتان فوتبال و فوتسال کشور باشد.
    وی افزود: هدف از برگزاری این جام اعتبار بخشیدن و انگیزه دادن به پیشکسوتان و حفظ سلامت، شادابی و نشاط در قشر پیشکسوتان جامعه است.
    شهردار منطقه 8 مشهد اضافه کرد: بی‌شک تکریم پیشکسوتان زمینه‌ساز گسترش فرهنگ ورزش و تجدید بیعت با آرمان‌های پهلوانی و ارزش‌های اخلاقی در ورزش است.
    پیشکسوتان سرمایه‎های اجتماعی و انسانی بی‌بدیلی محسوب می‌شوند؛ ایشان از یک جهت قدرت ساماندهی و تحرک‌بخشی به جامعه را دارا هستند و از جهت دیگر، دانش و تجربه آنها نیاز مبرم نسل جوان و نوجوان است.وبه هیچ عنوان نباید اجازه دهیم این سرمایه های گرانبها مورد بی‌مهری، بی توجهی و غفلت واقع شوند
    علی شیرازی تصریح کرد: پیشکسوتان در تمامی عرصه‌ها آیینه تمام نمای تجربیات هستند که به مدد اندوخته‌های این بزرگوران می‌توان در هموار کردن مسیر اهداف مورد نظرمدیریت شهری موفق عمل کرد.
    وی درپایان با اشاره به ویژگی این دور از مسابقات و نام گذاری هر هفته بنام یک پیشکسوت ورزشی خاطرنشان گردید : با تلاش انجام شده کار کاملا پیشکسوتانه است ، یعنی بیشترسرپرستان، داوران و بازیکنان از بازنشستگان هستند.
     

    تعداد بازدید: 33
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر