اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 32
    کد: 178987
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۲۶

    انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی - پژوهشی شهرداری منطقه 8 و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

    شهردار منطقه هشت در نشست انعقاد تفاهم نامه علمی پژوهشی با دانشگاه آزاد اسلامی بیان داشت : تفاهم نامه همکاری علمی پژوهشی شهرداری منطقه8 و دانشگاه آزاد اسلامی تقویت و تثبیت اتاق فکر مدیریت شهری است.
    انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی - پژوهشی شهرداری منطقه 8 و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

    شهردار منطقه هشت در این نشست با اعلام خبر فوق بیان داشت : انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی پژوهشی شهرداری منطقه8 و دانشگاه آزاد اسلامی تقویت و تثبیت اتاق فکر مدیریت شهری است و رویکرد مدیریت شهری احیا ؛ مرمت و بهسازی علمی – تخصصی شهر با مشارکت شهروندان است .
    شهردار منطقه8 در ادامه خاطر نشان ساخت : در راستای توجه به توانمندی های درونی به عنوان یکی از اصول اقتصاد مقاومتی و با عنایت به لزوم تبدیل یافته های دانشگاهی به ابزاری برای توسعه شهرها و جامعه بشری، تعامل بیشتر با مراکز دانشگاهی و نهادهای مدیریتی و کاربست نتایج تحقیقاتی دانشگاه ها و مراکز علمی به کمک مدیران اجرایی، ضرورت بهره وری از قابلیت های بالقوه و بالفعل نخبگان دانشگاهی این تفاهم نامه منعقد گردیده است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، علی شیرازی ادامه داد: نزدیکی هر چه بیشتر نهادهای اجرایی و علمی باعث گسترش همدلی و همزبانی و از سویی دیگر کاهش هزینه های اجرایی و مطالعاتی و تاکید بر مطالعات کاربردی و بهره وری هر چه بیشتر از آن و پرهیز از دوباره کاری از نکاتی است که پرداختن به این مهم را ضروری تر می نماید.
    وی افزود: انتقال تجربیات با ارتباط نظام مند گروههای علمی در دانشگاه، بسترسازی برای ایجاد و توسعه فناوری در شهرداری منطقه، کمک به تصمیم سازی و تصمیم گیری در قالب کارگروههای تخصصی، تجاری سازی یافته های پژوهشی، سوق دادن پایان نامه های دانشجویی به سمت کاربرد در امور شهری از مهمترین اهداف این تفاهم نامه است.
     

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر