اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 44
    کد: 178999
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
    دومین رویداد مردمی مشارکتی شهرداری منطقه هشت :

    طرح ساماندهی و بهسازی خیابان و محله سرشور با حضور مدیران شهرداری منطقه هشت و کسبه بازار

    شهردار منطقه هشت : حفظ فضای آرامش بخش و ایمنی برای عابران در طرح باز افرینی محله سرشور اولویت اصلی مدیریت شهری است
    طرح ساماندهی و بهسازی خیابان و محله سرشور با حضور مدیران شهرداری منطقه هشت و کسبه بازار

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت " مهندس شیرازی شهردار منطقه ۸ با اعلام این خبر گفت: هدف از اجرای این طرح تاکید بر بازیابی هویت فرهنگی و تاریخی محله سر شور با بهره گیری از رویکرد احیا و زنده سازی گذر سر شور است .
    مهندس علی شیرزای که در جمع اهالی و کسبه بازار سرشور در مورد همراهی و مشارکت مردمی در این امر مهم شرکت کرده بود با اشاره به تاریخچه این محله، تاکید کرد: ساماندهی فضایی و تجهیز این گذر با اولویت پیاده در این امتداد می تواند تاحدی به احیاء تمام محله، حفظ ساکنین و حفظ کیفیت زندگی بیانجامد.
    شهردار منطقه ۸ محور اصلی این محله را رویکرد تجاری و اقامتی دانست و تصریح کرد: در مقیاسهای منطقه ای و شهری به عنوان یک محور پویا و فعال و یک عملکرد هویت بخش در مرکز شهر مشهد می باشد که ارتباط عملکردی قوی با عناصر شاخص مراکز کار، عبادت و خرید دارد.
    شیرازی با تاکید بر اینکه مدیریت جدید شهری در امور باز آفرینی و بازسازی محله ها از مشارکت اندیشه و مشورت مردمی ساکن در آن محله بهره می جوید، اظهار داشت: در ساماندهی این محور راهبرد پیاده مداری نسبی بوده است که با برتری پیاده در طول محور از سمت خیابان خسروی مقابل باب الجواد فضای آرامش بخش و ایمنی را برای عابران فراهم خواهد کرد.
     

    تعداد بازدید: 44
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر