اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 17
    کد: 179347
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۰۱


    بهسازی و مرمت 3000 متر طول از جداول فرسوده معابر فرعی سطح منطقه 8

    با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت.
     بهسازی و مرمت 3000 متر طول از جداول فرسوده معابر فرعی سطح منطقه 8

    به گزارش روابط عمومی منطقه هشت مهندس شیرازی شهردار منطقه هشت با اعلام این خبر گفت : با هدف ساماندهی و همچنین ارتقای سطح کیفیت معابر و جداول در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به شهروندان محترم و نیز بالا بردن سطح بهداشت محلات، اداره فنی عمران منطقه از ابتدای تیر ماه اقدام به بهسازی و اجرای جداول و کانیو در معابر فرعی خیابان های امام خمینی(ره) ،شوش،چمران وکوهسنگی با متراژی بالغ بر3000 متر طول نموده است،
    شهردارمنطقه هشت با بیان اینکه رفع مشکل آب افتادگی معابر، بهبود در هدایت و جمع آوری آب های سطحی، ارتقاء سطح بهداشت و در نتیجه زیباسازی منظر شهری از اهداف احداث و بازسازی جوی، جدول، کانیوودر سطح منطقه می باشد. افزود : اجرای عملیات مرمت و تعویض جداول با متراژی بالغ بر 3000 متر طول اجرائی گردیده است .
    وی در خصوص برنامه های شهرداری جهت بازسازی و احداث جوی، جدول و کانیوو تصریح کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، احداث و بازسازی و مرمت جوی، جدول، کانیوو و کانال های فرسوده در سطح منطقه از اولویت های عمرانی شهرداری منطقه هشت تا پایان سال 98 می باشد.

    تعداد بازدید: 17
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر