اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 23
    کد: 179630
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
    از ابتدای سال 98

    جمع آوری و ساماندهی تابلو و موارد نازیبا از سطح محدوده شهرداری منطقه هشت.

    جمع آوری 1000 مورد و ساماندهی 210 تابلو نازیبا و فاقد روکش به منظور حفظ زیبایی های بصری شهر
    جمع آوری و ساماندهی تابلو و موارد نازیبا از سطح محدوده شهرداری منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت:مهندس علی شیرازی:عملیات جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از سطح معابر و پیاده روهای منطقه با اخطار و هشدارهای قبلی به منظور بهبود وضیعت سیما و منظر شهری صورت گرفته و همچنان در حال اجرا می باشد.
    شهردار منطقه هشت: طرح مذکور به دنبال اجرای تبصره یک بند 2 ماده 55 قانون شهرداریها در حال اجرا می باشد که شهرداری مکلف است از سد معابر عمومی، اشغال پیاده روها، رفع موانع موجود و آزادسازی معابر عمومی جلوگیری نماید.در این زمینه سعی شده با توجه به اینکه یکی از اهداف عمده حوزه زیباسازی شهری ایجاد بهداشت روانی و تلطیف بصری برای شهروندان است، ارتقاء سطح سیمای شهری را محقق نماید.
    شیرازی افزود: این طرح از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 1000 موارد نا زیبا و 210 تابلو به همت اداره خدمات ومحیط زیست شهری منطقه در تمامی محلات و نواحی پر تردد آغاز شده است تا با اجرای بهینه این امر بتوانیم از لحاظ بصری، آرامش روانی و سیمای مطلوبی در جهت رفاه حال شهروندان ایجاد کنیم.
    شهردار منطقه هشت، با بیان اینکه نصب بدون ضابطه و بدون مجوز تابلوهای تبلیغاتی از عوامل دخیل در بروز آشفتگی در نما و منظر شهری است، عنوان کرد: تابلوهای غیرمجاز نه تنها بر سیما و منظر شهری تأثیر گذار هستند بلکه با عدم ایمنی لازم برای شهروندان سبب بروز حوادث و خطرات احتمالی برای آنان می شوند.
    شیرازی در پایان خاطر نشان کرد: این اقدام در جهت جلب رضایت شهروندان صورت گرفته و انتظار می رود، شهروندان ضمن عدم نصب تابلو های تبلیغاتی غیر مجاز در اجرای این طرح همکاری لازم را با شهرداری منطقه داشته باشند.
     

    تعداد بازدید: 23
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر