اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 23
    کد: 179874
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
    شهردار منطقه 8 مشهد عنوان کرد:

    احیای بازار سرشور با سرپوشیده کردن و مرمت بخش های تاریخی

    در پی پیام های مردمی 137 مبنی بر وجود برخی مزاحمت ها و سد معبر در سطح منطقه، تیم های پایش تشکیل شد تا قبل از اینکه نیاز به اعلام موارد از سوی شهروندان باشد، ما خودمان اینگونه مشکلات را یافته و رفع نماییم.
    احیای بازار سرشور با سرپوشیده کردن و مرمت بخش های تاریخی

    شهردار منطقه 8 مشهد از ایجاد بازار سرپوشیده در محل کوچه سرشور، با احیای این بازار و مرمت بدنه، کف و بناهای تاریخی آن خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، قربانعلی شیرازی که پاسخگوی مستقیم سئوالات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی 137 بود، در مورد اهمیت این مرکز اظهار داشت: در هر سبک مدیریتی، دانستن نظرات مردم یک ارزش قلمداد می شود زیرا می توان با استفاده از این نظرات، اقدامات را هدفمند کرد.
    وی خاطرنشان ساخت: ما هم در منطقه 8 مشهد، در اولین اقدام با استفاده از نظرات و درخواست های شهروندان، ساماندهی و مناسب سازی معابر اصلی منطقه برای شهروندان دارای معلولیت و نابینا را در دستور کار قرار داده ایم زیرا بخشی از معابر و پیاده روهای منطقه برای استفاده این بخش از شهروندان نامناسب بود.
    شیرازی با اشاره به اینکه امکان دارد برخی از موضوعات کلان و ریشه ای، ما را از اندیشیدن به موضوعات زیرسطحی و کوچک که برای شهروندان مشکل ساز است، باز دارد، ادامه داد: در پی پیام های مردمی 137 مبنی بر وجود برخی مزاحمت ها و سد معبر در سطح منطقه، تیم های پایش تشکیل شد تا قبل از اینکه نیاز به اعلام موارد از سوی شهروندان باشد، ما خودمان اینگونه مشکلات را یافته و رفع نماییم.
    وی تاکید کرد: به دنبال حل مشکلات انعکاس داده شده از سوی شهروندان، در کمترین زمان و با یک طرح فوریتی هستیم و نمی خواهیم منتظر ابلاغ طرح برای اجرای پروژه های کلان چند ساله بوده و حل مشکلات خرد را نیز به اجرای طرح های بزرگ موکول نماییم.
    شهردار منطقه 8 مشهد در مورد مهمترین اقدامات در دست اجرای این منطقه در سال جاری نیز گفت: امسال سهم اعتبارات عمرانی منطقه بسیار مناسب است که در همین راستا، سه پروژه فاخر را در دستور کار قرار داده ایم، بهسازی پیاده روهای خیابان کوهسنگی به عنوان یک کار ماندگار، یکی از این پروژه هاست که با استفاده از نظرات مردمی در حال انجام است.
    شیرازی اذعان داشت: همچنین در نظر داریم در کوچه سرشور، با اجرای یک پروژه فاخر دیگر، بازار را مجددا احیا نماییم که در این طرح، بخش های تاریخی بازار مرمت شده و علاوه بر کف سازی و بدنه سازی، کوچه با سرپوشیده شدن و نماسازی، حالت بازارهای سنتی و تاریخی را می یابد.
    وی همچنین عنوان کرد: کوچه سراب یا شاهین فر هم در همین راستا، با همکاری و مشارکت کسبه و اهالی، طی سال جاری، کف سازی و زیباسازی نما و بدنه می شود.

    تعداد بازدید: 23
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر