اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 21
    کد: 180021
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
    با هدف افزایش ضریب ایمنی؛ تسریع و سهولت در تردد خودروها و عابران پیاده صورت پذیرفت :

    خط کشی محوری خیابان سعدی و امیرکبیر

    شهردار منطقه هشت : اجرای خط کشی معابر و عابرپیاده با هدف افزایش ضریب ایمنی تردد ، تسریع و تسهیل در تردد خودروها و برقراری نظم و تأمین امنیت شهروندان در خیابان های سعدی و امیرکبیر صورت پذیرفت .
    خط کشی محوری خیابان سعدی و امیرکبیر

    مهندس علی شیرازی با بیان خبر فوق بیان داشت : عملیات خط کشی محوری و خط کشی عابر پیاده خیابان سعدی به متراژ 300متر طول و خیابان امیر کبیر700 متر طول و معابر فرعی خیابان خرمشهر و کوهسنگی طبق درخواست های شهروندان محترم عملیاتی گردید.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، شهردار منطقه هشت بابیان این مطلب گفت:با هدف بهبود عبور و مرور شهری و تامین ایمنی شهروندان انجام فعالیت های ترافیکی و خط کشی معابر شهری منطقه هشت در کنار سایر فعالیت ها در دستور کار قرار گرفته است. شهردار منطقه هشت:هدف از اجرای این عملیات را ضرورت تجدید و بهسازی خط کشی های عابر پیاده موجود و برای تامین ایمنی عبور عرضی ؛ ارتقاء ایمنی ؛ مناسب سازی و تسهیل تردد و پیشگیری از تصادفات را یکی دیگر از اهداف این عملیات دانسته و اظهار داشت: این خط کشی ها وسایط نقلیه را در مسیرهای صحیح هدایت نموده و از تصادفات احتمالی پیشگیری می نمایند .
    شهردار منطقه هشت در پایان اجرای عملیات خط کشی معابر را در راستای ساماندهی شبکه معابر و فرهنگ سازی و جلب توجه شهروندان به خطوط و علائم راهنمایی و رانندگی، کاهش سوانح رانندگی و ارتقا ایمنی شهروندان دانست .
     

    تعداد بازدید: 21
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر