اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 17
    کد: 180178
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
    از ابتدای سال جاری صورت پذیرفت :

    ساماندهی و رفع نواقص تابلو معابر شهری منطقه هشت

    نصب ؛ رفع نواقص و ساماندهی 120 تابلو معبر شهری در منطقه هشت از ابتدای سال تا کنون
    ساماندهی و رفع نواقص تابلو معابر شهری منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت بیان داشت : وجود تابلوهای شناسه معابر شهری، تردد و انتخاب مسیر را برای وسایل نقلیه و عابران تسهیل می‌کند.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : علی شیرازی با هدف ساماندهی و رفع نواقص تابلوهای شهری و ارتقای سطح دسترسی به معابر تعداد 120 مورد طرح ساماندهی و نصب تابلوی معابر شهری در شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت .
    با عنایت به موقعیت استراتژیک منطقه هشت و همجواری با حرم مطهر و تردد زائران در این منطقه پس از شناسایی نواقص و نیاز سنجی معابر و با هدف ساماندهی و رفع نواقص تابلوهای معابرشهری اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت اقدام به نصب و اصلاح تابلوهای سطح منطقه نموده است.
    شهردار منطقه هشت در این خصوص گفت: وجود تابلوهای شناسه معابر شهری، تردد و انتخاب مسیر را برای وسایل نقلیه و عابران تسهیل می‌کند . وی تصریح کرد: در این راستا به منظور ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان و ساماندهی تابلوهای شهری برخی از معابر منطقه اصلاح و تعویض شد.
    شایان ذکر است رفع نواقص تابلوهای براساس گزارش های درخواست مردمی در مرکز 137، مصوبات شورای اسلامی شهر مبنی نام گذاری و همچنین جمله موارد گزارشات در شهرداری منطقه هشت انجام گرفته شده است.
     

    تعداد بازدید: 17
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر