اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد
    تعداد بازدید: 45
    کد: 180465
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
    شهردار منطقه 8 مشهد در حاشیه بازدید از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری مشهد مطرح کرد؛

    خبرنگار باید منتقد عملکرد شهرداری باشد

    بازدید شهردار منطقه هشت از اداره رسانه به مناسبت روز خبرنگار
    خبرنگار باید منتقد عملکرد شهرداری باشد

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: نتایج فعالیت‌های شهرداری باید دقیق و به نحو احسن اطلاع‌رسانی شود و از طرفی خبرنگار باید منتقد عملکرد شهرداری باشد.
    علی شیرازی با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد ضمن خداقوت و تبریک به خبرنگاران و مدیران با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: شغل خبرنگاری جزء مشاغل سخت است که واقعا علاقه و عشق می‌خواهد، امیدوارم از این حرفه لذت ببرید و ضمن نظارت بر کار شهرداری به بهبود عملکرد ما کمک کنید.
    وی با بیان اینکه اطلاع پیدا کردن از فعالیت‌های شهرداری حق مردم است، اظهار کرد: شهرداری باید در جهت مردمی بودن و شفاف‌سازی عملکردشان فعالیت کنند و این خبرنگاران هستند که می‌توانند در این زمینه کمک کنند.
    شیرازی افزود: استرس فراوان، رعایت ملاحظات، برخورد و واکنش های مختلف و ... از جمله سختی‌های کار خبرنگاری است. ضمن اینکه همواره بین نقد و تخریب مرز باریکی وجود داشته و تشخیص این دو نیز سختی‌های خاص خودش را دارد.
    شهردار منطقه 8 مشهد با اشاره به شرایط دیپلماتیک و استراتژیک منطقه 8 تصریح کرد: از تمام فعالان عرصه رسانه خواستارم به سراغ بررسی نیازهای مردم در زمینه مسائل شهری بروند و ضمن نقدپذیری، عملکرد ما را به چالش بکشند.

    تعداد بازدید: 45
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر