اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 24
    کد: 180833
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
    با همکاری و مشارکت شهرداری منطقه هشت و پایگاه فرهنگی شهید شعبانی :

    ایستگاه دل‌های بی‌قرار کوهسنگی

    ویژه برنامه دلهای بی قرار در جبل النور کوهسنگی با حضور خانواده های معظم شهدای محلات و مدیران منطقه هشت
    ایستگاه دل‌های بی‌قرار کوهسنگی

    شهردار منطقه هشت خبرداد : ویژه‌برنامه هفتگی ایستگاه «دل‌های بیقرار» شامل نمایش تئاتر، سرود، اجرای رادیویی زنده و مداحی در جوار مزار هشت شهید گمنام کوهسنگی مشهد، هر جمعه از ساعت۱۸ تا نماز مغرب و عشا برپا می‌شود.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت مهندس علی شیرازی با اعلام این خبر، گفت: هدف ما از برگزاری ویژه برنامه ایستگاه دلهای بیقرار ؛ ترویج فرهنگ ایثار با بهره گیری از تمامی پتانسیل و ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری است که با استفاده از تشکل های فرهنگی سطح منطقه امکانپذیر شده است .
    وی افزود: حضور خانواده‌ها و جوانان در این فضا، بستر مناسبی برای آشنایی آن‌ها با فرهنگ شهادت است، زیرا تغییر نگرش در افراد جامعه، از کارآمدترین ابزار نفوذ و نهادینه‌کردن هر فرهنگی است و قشر جوان، به‌دلیل اثرپذیری بسیار ازجمله گروه‌های جامعه می‌تواند پذیرای فرهنگ ایثارگری و شهادت‌ باشند.
    شایان ذکر است ویژه برنامه دلهای بیقرار در محل مزار شهدای گمنام و هرهفته میزبان علاقه مندان میباشد .اجرای سرود؛روایت گری؛ اجرای تئاتر ؛ سخنرانی ویژه ؛ زیارت آل یاسین و اقامه نماز جماعت از بخش های ویزه برنامه دلهای بیقرار است .گفتنی است با مشارکت پایگاه فرهنگی شهید شعبانی و شهرداری منطقه هشت در روزهای جمعه هرهفته از ساعت 18 الی 20 برگزار میگردد.

     

    تعداد بازدید: 24
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر